ایزدیار

رئیس کمیسیون برنامه بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: اعضای شورای اسلامی شهر کرج در جریان بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری با تصویب اصلاحیه بهای خدمات شهرداری موافقت کردند.

عمار ایزدیار در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شورای اسلامی شهرکرج با اشاره به اصلاحیه بهای خدمات اظهار داشت: به منظور ساماندهی درخواست‌های مربوط به تراکم‌های مازاد بر طرح تفصیلی در کاربری‌های مختلف که بعضا تناسب شهری را با چالش مواجه می‌کند و نیز با هدف ایجاد تناسب، کنترل رشد همگون شهرو واقعی سازی اخذ هزینه خدمات عممومی، با این لایحه موافقت شد.

رئیس کمیسیون برنامه بودجه شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: این موافقت به منظور ایجاد توازن منطقه‌ای با تمایز مناطق برخوردار و کم برخوردار در دریافت بهای خدمات ناشی از افزایش تراکم به منظور توسعه سطح اشغال ،ایجاد کنسول طبقه مازاد نسبت به ضوابط پایه مصوب طرح تفصیلی و دستور العمل‌های مصوب در کاربری‌های مختلف مسکونی، تجاری ،اداری، خدماتی و حریم شهر و ... توسط شهرداری اصلاح می‌شود.

ایزدیار بیان کرد: اگر این هزینه‌ها برای اداره شهر از محل عوارض و بهای خدمات تأمین نشود، شهر از شاخصه‌های مناسب برای زیست و رفاه شهری محروم خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: امروز در هر نقطه از شهر، پروژه‌های عمرانی با هدف رفاه شهروندان در حال انجام است و این همه جز با تکیه بر درآمدهای شهروندی از محل عوارض و مشارکت‌های همشهریان میسر نمی‌شود.

 به گفته رئیس کمیسیون برنامه بودجه شورای اسلامی شهر کرج؛ افزایش تعرفه‌ها به صورت سالانه، بر اساس منطق اقتصادی و طبق شاخص هزینه‌های اداره شهر انجام می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =