علی قاسمپور

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از شهروندان کرجی و بازدیدکنندگان استان‌های همجوار که نتوانستند بهره کافی را از جشنواره لاله‌ها ببرند عذرخواهی کرد.

به گزارش خبری کرج امروز، علی قاسم پور در چهل و ششمین جلسه رسمی شورای شهر کرج اظهار کرد: مدیریت شهری کرج  پیش از سال جدید با تبلیغات زیاد، مردم را به بازدید از جشنواره لاله‌های کرج ترغیب کرد ولی متاسفانه جشنواره امسال رنگ و بوی همیشگی را نداشت و بازدیدکنندگان نتوانستند به دلیل شکوفا نشدن لاله‌ها، لذت دوره های قبل را از این رویداد ببرند که از این بابت باید از آنها عذرخواهی کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: همه ما می‌دانیم که گیاهان یک نقطه سیر تکامل دارند تا به رویش برسند.

قاسم پوربا بیان اینکه سال گذشته کاشت پیازهای لاله با تاخیر انجام شد، افزود : همین باعث شد، گل‌ها در موعد مقرر شکوفا نشوند؛ معمولا  کاشت پیاز لاله در ماه‌های آبان و آذر صورت می‌گیرد ولی امسال این اتفاق نیفتاد.

عضو شورای شهر کرج تاکید کرد: شهردار کرج پس از بررسی دستور دهد تا اگر کوتاهی توسط شخص یا سازمانی صورت گرفته برخورد جدی شود؛ اکنون نوک پیکان به سمت شورا قرار گرفته و اگر این موضوع را سازمان می‌دانسته که به موقع این لاله‌ها روییده نمی‌شود نباید جشنواره را برگزار و برند این شهر را خدشه دار می‌کرد.

وی با بیان اینکه باید فرصتی برای جبران مافات کسانی که طی روزهای گذشته از این جشنواره بازدید داشتند و لاله ای ندیدند فراهم شود،گفت: از دستگاه نظارتی شهرداری کرج درخواست داریم تا شرایطی فراهم شود تا بررسی لازم در خصوص روند برگزاری مزایده جشنواره لاله‌ها، صلاحیت شرکت برنده، نحوه انعقاد قرارداد با پیمانکار و بررسی زمان دقیق پیاز گل‌ها و کیفیت پیازها صورت بگیرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: از شهردار درخواست داریم تا فرصتی برای جبران خسارت به شهروندان و هم استانی های عزیز بدهیم تا به صورت رایگان از این جشنواره دیدن کنند.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: از اداره حقوقی شهرداری کرج نیز خواهشمندم اگر تصمیم رایگان کردن جشنواره مخالف مفاد قرارداد است از الان خودتان را آماده کنید که برای یکبار هم که شده مدیریت شهری جلوتر و پیش قدم شود و از حقوق شهرداری و شهروندان دفاع نماید که نشود ما شامل ماده ۳۸ شویم و پیمانکار ما را به سمت و سوی پرداخت خسارت بکشاند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =