علمداران خدمت

معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت که اولین مرحله از طرحِ جهادی نگاهداشت شهر موسوم به «علمداران خدمت» در سالِ ۱۴۰۱ با حمایت های شهردار و اعضای محترم شورای شهر در شهرک کم برخوردار سهرابیه با ارائه خدمات متنوع به شهروندان اجرایی شد.

غلامرضا رضوانی الوار در حاشیه این طرح در جمع خبرنگاران گفت: عوامل طرح طی بازدیدهای میدانی و گفتگو با معتمدینِ مردم برداشتی از نیازهای فوری سهرابیه را تهیه نموده و با گردآوری تجهیزات و عوامل انسانی لازم جهت خدمت رسانی به ساکنین در طرح حضور یافتند که با استقبالِ خوب اهالی نیز همراه بود.

وی از کاشت و هدیه نهال های مثمر، لایروبی انهار، رنگ آمیزی جداول و جداره ها، ارائه خدمات ترافیکی، تعمیر سطل زباله های معیوب، جمع آوری نخاله ها و زباله های رها شده، رسیدگی به وضعیت بوستانها و عرصه های فضای سبز، رنگ آمیزی و رفع نواقص المانها و مبلمان شهری و... به عنوان بخشی از اقدامات صورت گرفته در سهرابیه طی مراحل اجرای طرح نگاهداشتِ شهر یاد کرد.

معاون شهردار کرج از توزیع ۱۲۰ تن آسفالت به منظور ساماندهی خرابی معابر خبر داد و افزود: ارائه خدمات درمانی، آموزش های ایمنی، برپایی نمایشگاه کتاب با تخفیف ۷۰ درصدی، آموزش کمک های اولیه، تجلیل از فعالان فرهنگی منطقه و... نیز در قالبِ طرح علمداران خدمت اجرایی شد و در مجموع شاهدِ استقبال پرشور ساکنین و رضایتمندی ایشان بودیم.

رضوانی الوار تصریح کرد: کلیه خدمات ارائه شده در طرحِ امروز که با هدف تقویت نشاط اجتماعی، محله محوری، محرومیت زدایی، توسعه مشارکت های مردمی، همکاری با گروه های جهادی و توجه به مسئولیت های اجتماعی مدیریت شهری صورت پذیرفت، از ردیف های اعتباری مصوب بوده و هزینه مازادی از بابت پذیرایی و تشریفات و غیره به شهرداری کرج تحمیل نکرده است و این ویژگی به جهادی بودن طرح ارتباط دارد.

جهت مشاهده گزارش تصویری از روند اجرای طرح اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =