بازدید شورا تهران

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر ضرورت رفع نیازهای شهر در زمینه های خدماتی، گفت: یکی از نیازهای اصلی این کلانشهر کارخانه زباله سوز است.

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با کرج امروز ضمن اشاره به بازدید برخی از اعضای شورای شهر از کارخانه زباله سوز و مرکز دفع و پردازش حدود ۸ هزارتن زباله های شهر تهران که در این مرکز انجام می‌شود، از ضرورت بهره گیری از حلقه های هفتگانه مدیریت زباله سخن گفت و افزود: زباله سوزی یکی از این حلقه ها به شمار می رود.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر کرج با یادآوری گزارش های فنی به اشتراک گذاشته شده در بازدید از کارخانه زباله سوزی تهران، تأکید کرد: کلانشهر کرج نیز به کارخانه زباله سوز نیاز دارد و تحقق این مهم، از برنامه هایی است که باید در این دوره از مدیریت شهری صورت پذیرد.

علیرضا رحیمی اضافه کرد: با توجه به رقم قابل توجه برای راه اندازی کارخانه زباله سوز در کرج، اجرای این امر، مشارکت سرمایه گذار و کمک های دولتی را می‌طلبد.

نماینده مردم کرج در ششمین دوره از شورای شهر، به بازخورد بازدید صورت گرفته اشاره کرد و افزود: در نهایت مقرر شد با هماهنگی مجموعه مدیریت شهری و استانداری، تحقق این مهم به سرانجام برسد.

به گفته رحیمی در این بازدید، جواد چپردار، رییس شورای شهر، مجتبی حاجی قاسمی، دبیر اول شورا، مسعود محمدی رییس کمیسیون عمران و محمدرضا خسروی، رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج نیز حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =