علی فروغی - کراپ‌شده

سرپرست منطقه ۶ شهرداری کرج، گفت: در آستانه مهرماه و ایام بازگشایی مدارس در هفته استقبال از مهر، حوزه‌های مختلف شهرداری اقدامات مختلفی را به‌منظور رفاه حال دانش آموزان در سطح منطقه اجرایی شده است.

علی فروغی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: در آستانه مهرماه و به مناسبت بازگشایی مدارس، با برنامه‌ریزی مناسب، طرح استقبال از مهر به‌منظور ارتقاء سطح خدمات، فضاسازی و آماده‌سازی هر چه‌بهتر مسیرهای منتهی به مراکز آموزشی و مدارس سطح منطقه به‌صورت ویژه در حال اقدام بوده تا با مجموع اقدامات رضایتمندی شهروندان و دانش‌آموزان سطح منطقه را فراهم نماییم.

فروغی افزود: اقداماتی همچون پاک‌سازی و لایروبی انهار روباز در نزدیکی مدارس، زدودن پوسترها و تراکت‌های تبلیغاتی از روی دیوار مدارس و اطراف آن، آهک پاشی جوی‌های روباز در ورودهای منتهی به مدارس، هرس فرم و هرس سنگین درختان مدارس و نزدیک ورودهای مدارس و تخلیه نخاله‌های ساختمانی و غیر ساختمانی از اطراف مدارس و خیابان‌های منتهی به آن‌ها در دستور کار قرار گرفت که خوشبختانه در موعد مقرر به‌صورت کامل اجرا شد.

وی ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در طرح استقبال از مهر در منطقه گفت: در بخش ساماندهی فضای سبز مدارس، اقدام به ترمیم و مرمت فضای سبز داخل محوطه و پیرامون مدارس، هرس درختان و کاشت نهال، درختچه، گل و گیاه در باغچه‌های داخل محوطه مراکز آموزشی، نصب و ترمیم تجهیزات ورزشی و نصب نیمکت و سطل زباله در مدارس سطح منطقه انجام شد.

فروغی در ادامه افزود: در بخش بهسازی و زیباسازی محیط خارجی مدارس اقداماتی از قبیل پاک‌سازی، شستشو و رنگ‌آمیزی نمای مدارس، شست‌وشو و رنگ‌آمیزی جداول معابر اطراف مدارس، پاک‌سازی و لایروبی انهار مجاور مدارس، رفع عیب و نقص و شستشوی مخازن مکانیزه اطراف مدارس و رفع سد معبر پیرامونی مدارس، نیز در حال انجام است.

این مسئول گفت: همچنین در طرح استقبال از مهر با انجام اقداماتی همچون پاک‌سازی تمامی سد معبرهای ساختمانی، پاک‌سازی معابر و خیابان‌ها، ترمیم و نصب سطل زباله، ترمیم و تعویض تجهیزات ترافیکی، رفت‌وروب و شستشوی محوطه داخلی مدارس، رنگ‌آمیزی مدارس و... طبق سال‌های گذشته در سطح منطقه انجام خواهد شد.

سرپرست منطقه شش کرج در پایان اظهار داشت: این طرح از ابتدای هفته جاری آغاز شده و تا بازگشایی مدارس ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =