سرباز امریه دار

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج در نظر دارد نسبت به تکمیل نیروی وظیفه امریه دار (سرباز آتش‌نشان) با مدارک تحصیلی لیسانس، فوق‌لیسانس و دکترا اقدام می‌کند.

محمد یساولی در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: بر اساس دستورمقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، سازمان‌های مختلف می‌توانند قسمتی از نیروهای خود را به سربازان وظیفه اختصاص دهند. سربازان نیز می‌توانند بر اساس این قانون به‌عنوان سرباز امریه در سازمان موردنظر مشغول به خدمت شوند و به‌جای خدمت در پادگان‌ها، در سازمان‌های مربوطه مشغول به فعالیت شوند.

وی افزود: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، یکی از سازمان‌هایی است که اقدام به جذب سربازان امریه نموده و هرساله از میان متقاضیان امریه سربازی آتش‌نشانی، پس از تأیید ستاد کل نیروهای مسلح، اقدام به جذب نیروهای سرباز می‌کند.


یساولی گفت: این اطلاعیه شامل متقاضیانی است که تاریخ اعزام به خدمتشان ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ باشد که می‌توانند تا ۳۱ فروردین ماه جاری با مراجعه به سایت رسمی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج به نشانی https://fire. karaj.ir/portal/home/ نسبت به ثبت‌نام و درج اطلاعات اقدام کنند.


با توجه به اینکه شغل کارکنان آتش‌نشانی از حساسیت بالایی برخوردار است؛ سربازان امریه این سازمان نیز بایستی یکسری شرایط عمومی و اختصاصی را دارا باشند تا بتوانند امریه این سازمان را دریافت کرده و در پایگاه‌های مختلف این نهاد مشغول به خدمت شوند.


شرایط عمومی شامل:


❇ برگه اعزام به خدمت فاقد غیبت باشد.


❇تاریخ اعزام ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ باشد.


❇شرایط جسمانی مناسب.


❇محل سکونت در محدوده استان البرز (حداقل ۵ سال)


❇دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری (فناوری اطلاعات، حسابداری، عمران، معماری، برنامه‌ریزی شهری، مکانیک، برق، تربیت‌بدنی، اطفاء حریق، نجات وامداد، سوانح و HSE).

به‌کارگیری نیروی وظیفه دارای مدرک تحصیلی لیسانس در واحد عملیاتی و مدرک تحصیلی فوق‌لیسانس و دکتری در بخش‌های اداری است.

شرایط اختصاصی شامل:


❇خانواده ایثارگران (فرزند یا برادر شهدا، جاویدالاثرها، جانبازان، آزادگان و فرزند رزمندگان) با حداقل شش ماه سابقه، تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، تحت پوشش سازمان بهزیستی، مشمولین متأهل، مشمولین معاف از رزم، نخبگان، استعدادهای درخشان و حافظان قرآن کریم، دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر دریکی از رشته‌های ایمنی و آتش‌نشانی.


❇دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر با معدل حداقل ۱۷ دریکی از دانشگاه‌های معتبر دولتی


شایان‌ذکر است، برای همه متقاضیان در صورت کسب امتیاز مناسب در آزمون ورودی (علمی و عملی) و دارا بودن شرایط موردنظر، درخواست امریه صادر می‌شود.


منتشر شده در تاریخ ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =