کارسنجی

پروژه کارسنجی پرسنل شهرداری کرج با هدف سازمان‌دهی، ارتقاء و برتر کردن روابط کارکردی همچنین دستیابی به اهداف سازمان در حال اجرا است.

رئیس گروه ساختارهای سازمانی با اعلام این خبر افزود: این اهداف برگرفته از چشم‌انداز، مأموریت و راهبردهای مدیریت‌شهری است که در نهایت زمینه‌ساز ایجاد رابطه‌ای منطقی بین ساختار سازمانی و ویژگی‌های راهبردی آن می‌شود.

فرهاد صوفیان عنوان‌کرد: از دیگر اهداف اجرای این پروژه، طراحی ساختار سازمانی متناسب، اثربخشی فعالیت‌های سازمانی، آشنایی با نیازهای پرسنل با هدف افرایش ضریب کیفی فعالیت‌ها، عرضه خدمات مطلوب و در نهایت تأمین منافع و حقوق شهروندی می‌باشد.

وی، عنوان کرد: تعیین مشخصات و حدود کلی وظایف نیروی انسانی، تعیین سمت افراد متناسب با حجم کار و وظایف افراد، برآورد تعداد نفرات مورد نیاز در بخش‌های مختلف و تنظیم چارت تفصیلی متناسب با سمت‌های شغلی و سطوح سازمانی از اولویت‌هایی است که به عنوان خروجی طرح در نظر گرفته شده است.

صوفیان با عنوان اینکه پروژه پیش‌رو در راستای اسناد بالادستی شهرداری کرج و ماموریت‌های شهرداری اجرا می‌شود، افزود: با اجرای پروژه کارسنجی و بهره‌برداری از مدل ایجاد شده، شهرداری قادر به برآورد تعداد نیروی مورد نیاز، سطح‌بندی سمت‌های شغلی، تهیه چارت تفصیلی و تعیین شرح وظایف افراد است.

وی اظهارداشت: الگوی پروژه کارسنجی منوط به زمان محدود نیست و قادر به رفع نیازهای سازمان طی سال‌های آینده نیز می‌باشد.

منتشر شده در تاریخ ۸ خرداد ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =