2

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از اجرای عملیات ساماندهی نیوجرسی‌های بتنی در ۳۵ نقطه از معابر اصلی و پرتردد سطح شهر کرج خبر داد.

 فرزین فرشاد در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز؛ با اشاره به اینکه یکی از اقدامات ترافیکی در کوتاه مدت و جهت بازخوردهای اجتماعی و ترافیکی در محدوده‌های شهری اجرای  طرح‌های ترافیکی با استفاده از نیوجرسی به صورت موقت است، گفت: در همین راستا در طرح استقبال از بهار، ساماندهی نیوجرسی‌ها در دستور کار معاونت حمل و نقل قرار گرفت به طوری که برخی از نیوجرسی‌های مازاد در سطح شهر جمع آوری و برخی دیگر نیز به صورت جدولگذاری تثبیت شد.

وی افزود: پیرو پیگیری های به عمل آمده توسط اداره کل امور ایمنی و مهندسی ترافیک و با همکاری و هماهنگی مناطق مختلف و بر اساس اقدامات صورت گرفته، عملیات ساماندهی نیوجرسی‌های بتنی در بیش از ۳۵ نقطه از معابر پرتردد و اصلی سطح شهر کرج صورت پذیرفته است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: بر این اساس، اقدامات لازم نسبت به جمع‌آوری نیوجرسی‌های مازاد و غیر ضروری و در بخش دیگر اجرای طرح‌های اصلاح هندسی در معابر از جمله بلوار بسیج، بلوار شهید شمس، سه راهی الغدیر، بلوار شهرداری مهرشهر و چند معبر مهم دیگر صورت گرفت.

فرشاد تصریح کرد: ساماندهی باقیمانده نیوجرسی های سطح شهر نیز در دستور کار معاونت حمل و نقل و ترافیک در سال جاری قرار گرفته است.

منتشر شده در تاریخ ۹ خرداد ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =