ایزدیار

سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج از تصویب و اجرایی شدن سند نقشه مهندسی فرهنگی اجتماعی و ورزشی مبتنی بر سند نقشه مهندسی فرهنگی استان البرز و کلانشهر کرج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج؛ عمار ایزدیار در پایان یکصدو بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که با حضور اعضای شورای شهر، شهردار، مشاوران و مدیران شهری برگزار شد به لوایح و مصوبات این جلسه اشاره کرد و ضمن تسلیت شهادت امام چهارم شیعیان امام سجاد (ع) اظهار داشت: این سند با مشارکت ۷۴ دستگاه اجرایی من جمله مدیریت شهری کرج به چارچوب اجرای برنامه‌های فرهنگی اجتماعی ورزشی شهر خواهد پرداخت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: موضوعاتی که در این سند فرهنگی اختصاص داده شده است نقشه راه فرهنگی استان و شهر کرج با اولویت پنج برنامه است که با عنوان نظام مسائل برنامه های فرهنگی شهر توسط متخصصان این حوزه در شورای عالی فرهنگی در قالب برش استانی و شهری در سال ۱۴۰۲ و برای سال های آتی به اجرا خواهد آمد.

ایزدیار به اولویت‌های این سند اشاره و اذعان کرد: مساله اول، تضعیف سبک زندگی ایرانی- اسلامی به ویژه در میان جوانان، مساله دوم، ضعف بنیان خانواده و افزایش نرخ طلاق، مساله سوم، حاشیه نشینی و ضعف کانون‌های هویتی، مساله چهارم، ناکارآمدی مدیریتی در جلب اعتماد عمومی و مساله پنجم، کمبود زیر ساخت‌های فرهنگی و گردشگری است که اولویت‌های نظام مسائل در حوزه فرهنگ برنامه ریزی شده است.

نائب رییس شورای اسلامی شهر کرج در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص افزایش ساخت و ساز غیر مجاز تاکید کرد: با ساخت و ساز غیر مجاز مماشات نمیکنیم و در این راستا با مدیران شهری و همکارانی که مماشات کنند برخورد جدی می‌شود.

ایزدیار بیان کرد: در این راستا از رسانه‌ها درخواست می‌شود که ساخت و سازهای غیر مجاز سطح شهر از نگاه آن‌ها دور نمانده و گزارش آن ‌را به شورای شهر ارائه دهند.

منتشر شده در تاریخ ۱۰ مرداد ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =