4

مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج از اجرای طرح استقبال از مهر در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

حسین دقیقیان در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار داشت: اجرای اقدامات شاخص و ویژه متناسب با ایام بازگشایی مدارس و استقبال از مهر و رسیدگی ویژه به امور نگهداشت شهر با اولویت پیرامون مراکز آموزشی از جمله محورهای طرح استقبال از مهر است.


دقیقیان به اهداف شاخص طرح استقبال از مهر اشاره کرد و گفت: ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به شهروندان به ویژه محصلین، زیباسازی مراکز آموزشی و جلوه بخشیدن به نمای آنها، ایمن‌سازی معابر منتهی به مراکز آموزشی و بازپیرایی فضای سبز، پاکسازی و شستشوی مدارس از مهم‌ترین اهداف طرح استقبال از مهر ۱۴۰۲ است.


وی پاکسازی و شستشوی مدارس و نوسازی و شستشوی سطل‌های زباله همچنین آسفالت حیاط مدارس، رفع موانع تردد در عبور و مرور و نصب تابلو و خط کشی‌های ترافیکی و در حوزه فضای سبز بازپیرایی، ترمیم و رفع نواقص فضای سبز داخل، پیرامون و معابر منتهی به مدارس و مراکز آموزشی را از اقدامات این منطقه به منظور اجرای این طرح برشمرد.


این مسئول در حوزه زیباسازی خط کشی صفوف، رنگ آمیزی جداره‌ها و دیواره‌ها، طراحی، اجرای حیاط پویا، رنگ آمیزی و اجرای زمین‌های ورزشی و همچنین رنگ آمیزی سطل‌ها، نیمکت‌ها و درب‌های ورودی را از دیگر اقدامات صورت گرفته دراین راستا عنوان کرد.

طرح استقبال از مهر همزمان با بازگشایی مدارس اجرا شد

طرح استقبال از مهر همزمان با بازگشایی مدارس اجرا شد

طرح استقبال از مهر همزمان با بازگشایی مدارس اجرا شد

منتشر شده در تاریخ ۳ مهر ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =