فیروزبخت

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از ثبت رکورد جدید تولید و توزیع آسفالت در ۶ ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه ۷ سال گذشته خبر داد.

مهدی فیروزبخت در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ با بیان اینکه سیاست‌گذاری مجموعه مدیریت شهری بر آن است که با ادامه روند بهسازی روکش آسفالت معابر سطح شهر به ویژه در مناطق کم برخوردار موجبات سهولت در تردد وسایل نقلیه و رضایتمندی شهروندان را فراهم نماید، اظهار کرد: بر این اساس کارخانه آسفالت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج در ۶ ماه نخست سال جاری با تولید حدود ۱۵۰ هزار تن، افزایش ۱۰۰ درصدی میزان تولید نسبت به مدت مشابه سال گذشته را داشته که گام مهمی را در راستای تحقق این سیاست‌گذاری برداشته است.


وی افزود: از این میزان آسفالت تولید شده، ۹۵ هزار تن به صورت مکانیزه و ۵۴ هزار تن به صورت دستی به منظور لکه‌گیری در سطح مناطق ۱۰‌گانه شهرداری کرج و نوسازی مدارس استان البرز توزیع شده است.


رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج بیان داشت: بیشترین میزان توزیع آسفالت به صورت مکانیزه و دستی در بین مناطق ۱۰‌گانه شهر کرج در ۶ ماهه نخست سال جاری، به ترتیب در منطقه چهار با ۱۸هزار و ۲۶۳ تن، منطقه دو با ۱۵هزار و ۸۶۵ تن و منطقه شش با ۱۵هزار و ۷۲۷ تن بوده است.


فیروزبخت گفت: با حمایت‌های اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرج، شهردار محترم و معاون محترم مالی و اقتصادی شهرداری کرج، بودجه تخصیص داده شده برای خرید مصالح و تولید آسفالت و همچنین پخش و روکش آسفالت در سال جاری جذب شده و لایحه مربوطه به منظور افزایش اعتبارات مزبور با هدف ادامه این نهضت تا پایان سال جاری در حال تنظیم است.

رکوردشکنی تولید و توزیع آسفالت در ۶ ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه هفت سال گذشته

منتشر شده در تاریخ ۸ مهرماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =