2

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: اقدامات ویژه ترافیکی در راستای اجرای طرح استقبال از مهر و بازگشایی مدارس صورت پذیرفت.

 به گزارش پایگاه خبری شهرداری کرج، فرزین فرشاد با اشاره به اهم اقدامات ترافیکی صورت گرفته این مجموعه در آستانه بازگشایی مدارس، اظهار کرد: تمهیدات و اقدامات ویژه‌ای برای افزایش ایمنی تردد عابرین پیاده از جمله دانش‌آموزان، بهبود جریان ترافیک و کاهش تصادفات انجام شده که اجرای خط کشی معابر به طول ۱۲۰ هزار متر از جمله این اقدامات محسوب می‌شود.

 وی با تاکید بر اینکه ایجاد بستر لازم جهت تردد ایمن از مهم‌ترین حقوق شهروندان به شمار می‌رود که معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج اهتمام ویژه‌ای در راستای تحقق این مهم داشته است، افزود: طی ماه جاری تا کنون و در آستانه بازگشایی مدارس ۱۰ هزار متر مربع کف نویسی با عنوان (مدرسه و احتیاط) با اولویت معابر پیرامونی مدارس، بلوک عابر پیاده و سرعتکاه اجرا شده است.

 فرشاد در بخش دیگر با اشاره به نصب ۵۵۰ عدد تابلو ترافیکی، انتظامی و اخباری طی مدت زمان یاد شده، از نصب بیش از ۵ هزار عدد تجهیزات ترافیکی نیز در اطراف مدارس و مراکز آموزشی خبر داد.

منتشر شده در تاریخ ۱۰ مهر ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =