بازدید اعضای شورای شهر از پارک لیلستان

اعضای شورای اسلامی شهر کرج از روند اجرای پروژه احداث پارک تندرستی لیلستان واقع در محله حسن آباد بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ مریم قهرمانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر وعمار ایزدیار سخنگو و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر به همراه غلامرضا رضوانی و دیگر مسئولان مربوطه از روند اجرای پروژه احداث پارک تندرستی لیلستان واقع در شهرک اوج بازدید و در جریان امور قرار گرفتند.


نائب رئیس شورای اسلامی شهر در این بازدید با اشاره به اینکه موضوع حفظ و گسترش فضای سبز در اجرای پروژه های عمرانی سطح شهر اهمیت به سزایی دارد، گفت: باسیاست‌های دوره ششم مدیریت شهری کرج در راستای توسعه فضاهای سبزی شهر به ویژه در مناطق کم برخوردار، احداث پارک‌های محله‌ای درالویت قرار دارد.


غلامرضا رضوانی مدیر منطقه ۸ کرج در ادامه بر لزوم توجه به کیفیت اجرای پروژه‌ها در عین سرعت عمل و رعایت زمان‌بندی تاکید کرد و افزود: هدف از ایجاد پارک‌ها در محلات به ویژه مناطق کم برخوردار افزایش نشاط و سلامت روحیه شهروندان است.


وی گفت: اجرای عملیات خاکبرداری، جدولگذاری، محوطه‌سازی پیاده‌روها، اجرای کفپوش، فضاسازی فضای سبز، راه اندازی زمین شطرنج همچنین نصب ست تندرستی، نورپردازی، نصب نیمکت و سطل زباله از اقداماتی است که در این پروژه اجرایی خواهد شد.


این مسئول گفت: یکی از اولویت‌های اصلی شهرداری توسعه کمی و کیفی امکانات بوستان‌های سطح شهر و ایجاد دسترسی رفاهی برای شهروندان است.


مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج ادامه داد: در سال جاری نیز با توجه به پیش‌بینی‌های لازم در خصوص افزایش سرانه فضای سبز شهری، عملیات توسعه و احداث پارک‌های محله‌ای و فضاهای سبز شهری در راستای ارتقای سرانه‌های استاندارد این حوزه و به منظور ایجاد و توسعه روحیه نشاط اجتماعی، افزایش تعاملات اجتماعی میان شهروندان و تحقق نیاز تفریحی آنان در دستور کار قرار دارد.


گفتنی است؛ پارک تندرستی لیلستان در محله حسن آباد واقع در شهرک اوج با مساحتی بالغ بر پنج هزار مترمربع و صرف سه میلیارد هزینه دراحداث است.

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از روند اجرای پروژه پارک تندرستی لیلستان 

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از روند اجرای پروژه پارک تندرستی لیلستان 

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از روند اجرای پروژه پارک تندرستی لیلستان 

منتشر شده درتاریخ ۲ آبان ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =