پوستر هر خانه مسجد یک خانه سلامت - کراپ‌شده

معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از برگزاری سومین برنامه طرح هر مسجد یک خانه سلامت، با هدف ارائه خدمات سلامت اجتماعی در محله‌های کرج خبر داد.

امیر اشتری در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ با اشاره به اهمیت سلامت اجتماعی به عنوان یک عنصر تأثیرگذار در زندگی اجتماعی افراد، اظهار داشت: در راستای ترویج سلامت اجتماعی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج اقدام به راه‌اندازی طرح "هر مسجد یک خانه سلامت" کرده که با هدف ارائه خدمات سلامت محور نظیر سنجش فشار خون و خدمات گوناگون، مشاوره خانواده و روانشناسی، مشاوره تغذیه و مراقب سلامت و موضوعاتی از این دست در محله‌های مختلف شهر کرج برگزار می‌شود.

وی افزود: طرح مذکور در سومین مرحله و برنامه، مهمان محله حصارک بالا خواهد بود که عموم شهروندان عزیز در این منطقه می‌توانند در روز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه همزمان با نماز مغرب و عشا به مسجد جامع حصارک بالا مراجعه و خدمات مختلف سلامت محور دریافت کنند.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بیان کرد: برنامه‌ریزی لازم جهت ریل‌گذاری درست در جهت ترویج سلامت اجتماعی و ارائه خدمات بر اساس نیاز مردم و با محوریت محله‌های کم برخوردار در دستور کار قرار دارد و علاوه بر اقدامات تأثیرگذار گذشته، تا پایان سال نیز خدمات مختلفی به عموم شهروندان محترم ارائه خواهد شد.

سومین مرحله از طرح هر مسجد یک خانه سلامتمنتشر شده در تاریخ ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =