مسابقات ورزشی - کراپ‌شده

معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان شهرداری کرج در هفته بسیج خبر داد.

امیر اشتری در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ ضمن اشاره به اهمیت نکوداشت هفته بسیج و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این خصوص، اظهار کرد: به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و همکاری بسیج حوزه ۸ حضرت سیدالشهدا(ع) شهرداری کرج، مسابقات ورزشی ویژه پرسنل مجموعه مدیریت شهری کرج برگزار خواهد شد.

وی افزود: رشته‌های ورزشی این مسابقات در بخش آقایان شامل فوتسال، والیبال، طناب کشی، آمادگی جسمانی، دارت، شنا، تنیس روی میز، فوتبال دستی، شطرنج و دومیدانی و در بخش بانوان شامل دارت، تنیس روی میز، داژبال، آمادگی جسمانی، طناب کشی و شنا است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج ضمن دعوت از کلیه پرسنل محترم مناطق و سازمان‌های تابعه مجموعه مدیریت شهری جهت شرکت در این مسابقات، اضافه کرد: برنامه‌ریزی لازم جهت نکوداشت هرچه بهتر هفته بسیج این نهاد فرهنگی و تأثیرگذار در جامعه صورت گرفته و به زودی از منابع رسمی خبر، به اطلاع عموم مردم شریف کرج خواهد رسید.

اشتری گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات می‌توانند از تاریخ ۲۰ الی ۳۰ آبان ماه، به رابط ورزشی منطقه و یا سازمان خود مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۲۷۱۹۲۷۰ تماس حاصل کنند.

ویژه برنامه ورزشی برای پرسنل مدیریت شهری کرج برگزار می شودمنتشر شده در تاریخ ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =