4

رئیس شورای اسلامی شهر کرج با حضور در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در منطقه ۴ کرج با شهروندان دیدار و درخواست‌های آن‌ها را بررسی کردند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ مسعود محمدی به همراه حسین دقیقیان مدیر منطقه ۴ کرج با شهروندان محله شعبان آباد مهرشهر در راستای پیگیری و تسریع در رفع مشکلات و در صمع و نظر گرفتن مطالبات آن‌ها دیدار کردند.


مسعود محمدی در این دیدار ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار عنوان کرد: تمام تلاش شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری ارتقا سطح کیفیت زندگی شهروندان در مناطق کم برخوردار است.


رئیس شورای اسلامی شهرکرج در ادامه هدف از دیدارهای مردمی را آشنایی و پیگیری مستقیم درخواست‌ها و مشکلات مردم عنوان کرد و افزود: حضور اعضا شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری در بین مردم و اطلاع از درخواست‌ها و مشکلات آن‌ها آثار و برکات زیادی دارد و در کنار مشاهده مشکلات و مطالبات مردم، منجر به حفظ ارتباط مسئولین با مردم و به تبع آن مشارکت بیشتر شهروندان خواهد بود.


حسین دقیقیان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در منطقه ارائه کرد و گفت: با پایان عملیات عمرانی پروژه طالقانی غربی و بهره‌برداری آن گامی مؤثر در تسهیل عبور و مرور شهروندان این محله صورت گرفت که با تعریض بلوار ولیعصر(عج) که در حال اجرا است بهتر نیز می‌شود.


مدیر منطقه ۴ کرج ضمن استماع درخواست شهروندان خاطر نشان کرد: برای پیشرفت شهر باید برنامه‌ریزی کنیم و برنامه‌ریزی بصورتی باشد که مشارکت مردمی در این برنامه نقش آفرینی نماید. ، چرا اعتقاد داریم سهام‌داران اصلی شهر و شهرداری خود مردم هستند ومشارکت مردم در این مسیر بسیار حائز اهمیت است.


وی در پایان به پروژه‌های در دستور کار مدیریت شهری اشاره کرد و افزود: پروژه پارک محله شعبان آباد، ‌ایستگاه آتش نشانی، بازار روز و ... در دست احداث است که‌امیدواریم با بهره‌برداری آن شاهد رضایت بیشتر شهروندان باشیم.

دیدار مردمی رئیس شورای شهر کرج با شهروندان منطقه ۴ کرج

دیدار مردمی رئیس شورای شهر کرج با شهروندان منطقه ۴ کرج

دیدار مردمی رئیس شورای شهر کرج با شهروندان منطقه ۴ کرج

دیدار مردمی رئیس شورای شهر کرج با شهروندان منطقه ۴ کرج

منتشر شده در تاریخ ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =