بازدید  شهردار کرج از بزرگراه شمالی

شهردار کرج حجم بتن ریزی در پروژه آزادراه شمالی ظرف مدت ۹ ماه را به میزان ۶۵ هزار متر مکعب عنوان و تاکید کرد: حجم عملیات عمرانی انجام گرفته در این طرح در تاریخ کرج بی سابقه و کم نظیر بوده است.

مهرداد کیانی در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز، اذعان کرد: میزان عملیات خاکبرداری روزانه در این پروژه ۳۰ هزار متر مکعب و مجموعا ۴ میلیون متر مکعب بوده است.

وی، آزادراه شمالی را به واسطه اجرای بزرگترین عملیات صخره برداری در استان از طریق ۱۵ تن مواد منفجره ویژه و بی نظیر عنوان کرد و ادامه داد: از این طریق ۷۰ هزار متر مکعب انفجار صخره صورت گرفته است.

این مسئول میزان تولید آسفالت انجام گرفته در آزادراه شمالی را نیز عنوان کرد و افزود: حدود ۱۲۰ هزار تن آسفالت در تمامی مسیر پروژه ظرف سه ماه پخش شده است.

کیانی، تولید این میزان آسفالت را توسط کارخانه آسفالت شرکت آزادراه شمالی ذکر کرد و ادامه داد: تولید و توزیع این میزان آسفالت در زمان مذکور بسیار قابل توجه می باشد.

به گفته شهردار کرج، تزریق ریالی به پروژه از مهمترین موتورهای محرک در دوره ششم مدیریت شهری کرج بوده است که بر این اساس مطالبات قبلی پیمانکار به مبلغ ۱۴۰ میلیارد تومان پرداخت کرده است و کل بودجه مصوب ۵۴۰ میلیارد تومان است و این از ارزشمندترین اقدامات انجام گرفته در این طرح بوده است.

گفتنی است فاز نخست پروژه آزادراه شمالی طی هفته جاری با حضور مسئولان شهری و استانی به بهره برداری خواهد رسید.

منتشر شده در تاریخ ۶ آذر ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =