پوستر خجیر - کراپ‌شده

معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از اعلام فراخوان مشارکت در طراحی بازی مسابقه محله خوب خبر داد.

امیر اشتری در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ ضمن اشاره به اهمیت افزایش نشاط اجتماعی خانواده‌ها و فرزندان و تولید محتواهای مناسب و جذاب برای عموم شهروندان توسط دستگاه‌های فرهنگی و همچنین صدا و سیما اظهار کرد: در این راستا شهرداری کرج با محوریت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و با مشارکت صدا و سیمای البرز در نظر دارد مسابقه "خجیر محله" را راه‌اندازی کند.


وی افزود: مسابقه خجیر محله (با زبان محلی کرجی به معنی محله خوب) که بزودی از شبکه البرز و با حضور شهروندان محله‌های مختلف کرج مهمان خانه‌های شهروندان در سطح استان البرز خواهد بود، شامل بازی و سرگرمی‌های بومی و محلی و بازی‌های جمعی است که با هدف افزایش نشاط اجتماعی خانواده و همچنین بهبود ارتباط مؤثر بین پدر و مادر با فرزندان و احیای بخشی از بازی‌های بومی محلی برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: بر اساس نظر کمیته برگزاری مسابقه، مقرر شده فراخوان طراحی بازی‌ها و مشارکت متخصصین بازی‌های بومی محلی منتشر شود تا مؤسسه‌های تخصصی و طراحان بازی، ‌ایده‌های خود را به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند، تا در نهایت مجموعه‌ای از بازی‌های جذاب‌تر و مناسب جمع خانواده انتخاب و برنامه با حضور شهروندان ضبط شده و از شبکه استانی البرز نیز در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

اشتری بیان داشت: بازی‌ها می‌بایست با محوریت بومی و محلی باشد و فاقد خشونت و برخورد فیزیکی بین اعضای خانواده باشد و با مشارکت اعضای خانواده و حضور فرزندان بالای ۱۲ سال طراحی شود.

وی گفت: علاقه‌مندان به طراحی بازی‌های جمعی با محوریت بازی‌های بومی و محلی می‌توانند طرح‌ها وایده‌های خود را تا تاریخ ۱۵ آذرماه به دبیرخانه مسابقه واقع در سازمان فرهنگی به آدرس: کرج، بلوار جمهوری، میدان جمهوری، بلور ماهان غربی، بعد از پمپ گاز، سازمان فرهنگی شهرداری کرج، اداره اوقات فراغت و تفریحات سالم ارسال کنند.


شایان ذکر است جزییات کامل شرایط، در فراخوان مسابقه درج شده است.

بازی‌های بومی محلی البرز با برگزاری مسابقه خجیر محله احیا خواهد شدمنتشر شده در تاریخ ۹ آذرماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =