حسین عطایی منطقه پنج

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج از کسب رتبه نخست درآمدهای نوسازی این منطقه در بین مناطق دهگانه با جذب بیش از ۱۷۳ درصد درآمد خبر داد.  

حسین عطایی در گفتگو با پایاه خبری کرج امروز؛ با اشاره به کسب رتبه برتر درآمدی منطقه در ۱۰ ماه امسال از ردیف بودجه عوارض نوسازی، اظهار کرد: بر اساس اعلام اداره کل تشخیص و وصول درآمد نوسازی شهرداری کرج، این منطقه در مجموع با کسب ۱۷۳ درصد درآمد نوسازی در ۱۰ ماه سال جاری را در میان مناطق دهگانه به دست آورده است.


وی بیان کرد: مساعدت و همکاری شهروندان در پرداخت به‌موقع عوارض و بدهی‌های معوقه ضمن تسریع و ارتقای کیفی خدمات‌دهی شهرداری به شهروندان موجب پیشرفت عملیات‌های عمرانی نیز می‌شود.


این مسئول، برگزاری نشست‌های تخصصی کمیته درآمدی و شورای معاونین و اجرای درگاه خدمات الکترونیکی شهر هوشمند در منطقه ۹ و اطلاع‌ رسانی به‌ موقع به شهروندان را یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در این امر برشمرد.


وی افزود: افزایش درآمد باعث می‌شود برنامه‌ریزی‌ها، ارائه خدمات، انجام فعالیت‌های عمرانی و خدماتی به نحو مؤثرتری انجام شود. این مهم علاوه بر آنچه مطرح شد، رضایت هر چه بیشتر شهروندان از دریافت خدمات و آبادانی منطقه را نیز به دنبال دارد.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج در پایان از توزیع حجمی فیش‌های نوسازی در محلات سطح منطقه خبر داد و از شهروندان خواست درصورت مغایریت فیش‌های صادره در اسرع وقت با دردست داشتن مدارک و فیش‌های پرداختی سنوات گذشته با مراجعه به واحد نوسازی منطقه نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

منتشر شده در تاریخ ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۲
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =