9

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج گفت: برنامه‌های استقبال از بهار بر اساس نیاز سنجی شهروندان تا پایان نوروز ادامه دارد.

حسین عطائی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ با بیان اینکه طرح استقبال از بهار به منظور توسعه سطح خدمات به شهروندان و پاسخگویی به نیازهای آنان در حال اجرا است، گفت: این طرح در قالب برنامه‌های خدمات شهری، فنی و عمرانی، حمل و نقل و ترافیک، فرهنگی و اجتماعی و براساس نیازسنجی‌های انجام گرفته در محدوده مرکزی شهر و با مشارکت شهروندان اجرایی می‌شود.


وی گفت: ایام بهار و نوروز فرصتی است تا شهروندان در ایام فراغت خود از برنامه‌های متنوع مدیریت شهری بهره‌مند شوند که در همین راستا برنامه‌های متنوعی در طرح استقبال از بهار برای شهروندان برنامه‌ریزی شده است.


این مسئول ضمن تأکید بر زیباسازی منظر شهری در آستانه سال نو، افزود: شستشو و رنگ‌آمیزی المان‌ها و مبلمان شهری، شستشوی جداره‌های شهری و رنگ‌آمیزی جداول، آذین‌بندی و نورپردازی میادین و ابنیه تاریخی، بازپیرایی بوستان‌ها، گلکاری در میادین و پارک‌ها، کاشت درخت در منازل و مدارس، بازپیرایی سرویس‌های بهداشتی، تحویل مخازن بازیافت به اماکن مسکونی و تجاری از اقداماتی است که در حوزه معاونت امور شهری و فضای سبز در حال انجام است.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج تصریح کرد: اجرای سنگفرش، ترمیم نهر، لکه‌گیری هندسی، مرمت نوار حفاری، مرمت جداول، همسطح‌سازی دریچه، رفع معارض، مرمت و نصب نرده، اجرای خط کشی و... از جمله فعالیت‌هایی است که حوزه عمران و ترافیک منطقه در طرح استقبال از بهار اجرایی شده است.

منتشر شده در تاریخ ۳ اسفند ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =