9

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج گفت: عملیات لکه‌گیری آسفالت معابر منطقه ۹ کرج در حال اجراست.

حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: عملیات گسترده لکه‌گیری و ترمیم معابر منطقه ۹ کرج باهدف ارتقاء کیفی، بهسازی و حذف ناهمواری‌های معابر آغاز شده و در حال انجام است.

عطائی با تأکید بر ضرورت ارتقاء سطح خدمات‌رسانی به ساکنین محلات منطقه ۹ کرج اظهار کرد: به‌منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و سهولت تردد شهروندان و جلوگیری از هرگونه آسیب به خودروهای عبوری، عملیات بهسازی معابر منطقه در حال اجرا است.

وی عنوان کرد: این عملیات در راستای اجرای طرح استقبال از بهار هم‌ زمان با سرعت گرفتن اقدامات خدماتی و اجرایی در راستای نوسازی جلوه شهری و رسیدگی هرچه بیشتر به درخواست شهروندان، با توجه شرایط جوی و بارندگی‌های اخیر صورت گرفته است.

این مسئول، هدف از این‌ گونه اقدامات و فعالیت‌ها را بهسازی فضاها و زیرساخت‌های شهری و خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان دانست و اظهار داشت: علاوه بر اقدام وسیع در زمینه ترمیم و لکه‌گیری سطوح آسفالتی، برنامه‌ریزی لازم برای عملیات روکش آسفالت معابر پس از عادی شدن شرایط جوی در دستور کار معاونت عمرانی منطقه قرار گرفت.

مدیر منطقه ۹ شهرداری گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد تحولات مثبت در زمینه خدمات‌رسانی و جلب رضایت شهروندان از فعالیت‌های شبانه‌روزی مجموعه مدیریت شهری باشیم.

منتشر شده در تاریخ ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =