رحیمی

عضو شورای شهر کرج از آغاز عملیات اجرایی پیاده‌راه تاریخی-مذهبی امامزاده حسن (ع) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، علیرضا رحیمی عضو شورای اسلامی شهر کرج، از پیاده‌راه‌ به عنوان یک پروژه حمل و نقل شهری با رویکرد سلامت و انسان محور و افزایش نشاط اجتماعی یاد کرد و اظهار داشت: بر اساس بررسی و کارشناسی‌های صورت گرفته در سال گذشته پنج نقطه از سطح شهر گزینش و در دستور کار مدیریت شهری کرج قرار گرفت که در نهایت طرح محدوده تاریخی-مذهبی امامزاده حسن(ع) با توجه به ویژگی های خاص به عنوان پیاده راه به تصویب رسید.

علیرضا رحیمی اضافه کرد: پیاده راه امامزاده حسن(ع) در مسیر تاریخی-مذهبی کاروانسرای عباسی و امامزاده حسن(ع) قرار گرفته و در حال حاضر فاز اول پیاده‌روهای شهری با اعتبار حدود ۲۰ میلیارد تومان آغاز شده است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا اسلامی شهر کرج با بیان اینکه امید است این پروژه در زمان مناسب به بهره برداری برسد و تقدیم شهروندان شود گفت: در بهره‌برداری پروژه های حمل و نقلی باید به این نکته‌توجه داشت که رویکرد و نظر مشورتی مجموعه پلیس راهور گرفته شود.

وی با تاکید بر این موضوع که با مشورت فنی و دلسوزانه پلیس راهور اجرای پروژه‌های حمل و نقلی تسریع می شود، گفت: از زحمات مجموعه پلیس راهور کمال تشکر را دارم.


رحیمی ادامه داد: با اصلاح هندسی‌هایی که در محدوده پیاده راه امامزاده حسن(ع) صورت می‌گیرد نقش میدان توحید را در مدیریت ترافیک بیشتر می‌کند و باز مهندسی ایستگاه‌های تاکسی که نزدیک به ۶ ایستگاه تاکسی در محدوده وجود دارد منجر شد دسترسی شهروندان به ایستگاه‌های داخل شهر و بیرون از شهر که در این محدوده واقع شده راحت‌تر و ایمن‌تر گردد.

آغاز عملیات اجرایی پیاده‌راه تاریخی-مذهبی امامزاده حسن(ع)

آغاز عملیات اجرایی پیاده‌راه تاریخی-مذهبی امامزاده حسن(ع)

آغاز عملیات اجرایی پیاده‌راه تاریخی-مذهبی امامزاده حسن(ع)

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =