1

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج گفت: ساماندهی، بهسازی، رفع نواقص، استانداردسازی و اصلاح سیستم روشنایی پارک‌ها و بوستان‌های سطح منطقه در دستور کار قرار دارد.

حسین عطائی در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: به‌ منظور بررسی و رسیدگی به وضعیت نگهداشت شهر، بازدید میدانی از سطح محلات و بوستان‌های منطقه را در دستور کار قرار داده‌ایم و در کنار آن از نظرات شهروندان به‌صورت مستقیم بهره‌مند می‌شویم.


عطائی با تأکید بر اهمیت بوستان‌ها به‌عنوان یکی از ظرفیت‌های تفریحی شهروندان افزود: با توجه به شرایط زندگی در شهرها اهمیت بوستان‌ها بیش از گذشته نمایان شده چرا که مردم با پرهیز از فضاهای بسته و منازل کوچک اشتیاق بیشتری برای وقت‌گذرانی در پارک‌ها یافتند.


وی ادامه داد: پارک‌های سطح شهر بخش مهمی از فضاهای تفریحی و تفرجگاهی هستند که در طول شبانه‌روز میزبان تعداد زیادی از شهروندان بوده و بهسازی اساسی این اماکن جزء اولویت‌های کاری حوزه فضای سبز منطقه در فصل پیش رو خواهد بود.


مدیر منطقه ۹ کرج گفت: تعمیر و شستشوی وسایل بازی، ست‌های تندرستی، رفع نواقص روشنایی، رفع مشکلات سرویس‌های بهداشتی، بهسازی نیمکت‌ها و آلاچیق‌ها، رنگ‌آمیزی و ترمیم المان‌ها و غیره را مهم‌ترین اقدامات اجرایی در این زمینه عنوان کرد.


وی در این زمینه به حل برخی از نواقص مهم پارک‌های سطح شهر از جمله تعمیر و تجهیز سیستم‌های روشنایی‌اشاره کرد و افزود: روشنایی پارک‌ها علاوه بر اینکه هنگام شب زیبایی بصری به شهر می‌بخشد، آسایش و امنیت بیشتر شهروندان را نیز، فراهم می‌کند.


عطائی خاطرنشان کرد: بوستان‌ها و فضاهای سبز شهری باید در شأن شهروندان منطقه باشد لذا سعی ما در شهرداری تأمین رضایت همه شهروندان است.


مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج در پایان یکی از نیازهای شهروندان و کمبودهای جدی شهر را موضوع امکانات ورزشی در پارک‌ها عنوان کرد و افزود: این مهم در این منطقه با جدیت در حال پیگیری است.

منتشر شده در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =