حسین عطایی منطقه پنج

مدیر ۹ شهرداری کرج از افزایش بیش از۱۲۳ درصدی در وصول عوارض صنفی و کسب رتبه اول درفروردین ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ با اشاره به افزایش درآمد منطقه نسبت به سال گذشته از ردیف بودجه عوارض صنفی و کسب رتبه اول در بین مناطق اظهار کرد: مساعدت و همکاری شهروندان در پرداخت به‌موقع عوارض و بدهی‌های معوقه ضمن تسریع و ارتقای کیفی خدمات‌دهی شهرداری به شهروندان موجب پیشرفت عملیات‌های عمرانی نیز می‌شود.


وی افزود: افزایش درآمد و تحقق به موقع آن باعث می‌شود برنامه‌ریزی‌ها، ارائه خدمات، انجام وظایف عمرانی و خدماتی به نحو مؤثرتری انجام شود که نتیجه آن رضایت هر چه بیشتر شهروندان از دریافت خدمات و آبادانی منطقه است.


این مسئول، برگزاری نشست‌های تخصصی کمیته درآمدی و شورای معاونین و اجرای درگاه خدمات الکترونیکی شهر هوشمند در منطقه ۹ و اطلاع‌ رسانی به‌ موقع به شهروندان را یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در این امر برشمرد.


عطایی در پایان از شهروندان خواست از ابتدای سال در اسرع وقت با دردست داشتن مدارک و فیش‌های پرداختی سنوات گذشته با مراجعه به واحد نوسازی منطقه نسبت به پرداخت عوارض‌های مربوط اقدام کنند.

منتشر شده در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =