3

اعضای شورای اسلامی شهر کرج به همراه مدیر منطقه ۳کرج با حضور درمسجد امام حسین(ع) با شهروندان محله شهرک امام حسین(ع) (قزلحصار) دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان، علیرضا رحیمی به همراه عمار ایزدیار سخنگو و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج و با حضور حمید صفدری مدیر منطقه ۳ کرج در مسجد امام حسین علیه السلام واقع در محله قزلحصار حضور به عمل آوردند و از نزدیک مشکلات شهروندان را بررسی کردند.

گفتنی است؛ در این دیدار صمیمی و بی‌واسطه که در مسجدامام حسین علیه السلام صورت گرفت، شهروندان مسائل و مشکلات محله و مطالبات خود را مطرح کرده و از سوی اعضاء شورا و مدیر منطقه مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.


صفدری مدیر منطقه ۳ کرج در این دیدار بر اهمیت مشارکت همگانی مردم برای پیشبرد موضوعات شهری اشاره کرد و افزود: چنانچه فعالیت‌ها و اقدامات شهری با نیازسنجی و مشارکت مردم انجام شود قطعاً کاربردی‌تر و با رضایتمندی بیشتر عموم مردم همراه خواهد بود.


مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج در ادامه پیگیری مشکلات شهروندان را اولویت مدیریت شهری دانست و ضمن استماع مطالبات شهروندان، نسبت به پیگیری هر چه زودتر آن‌ها دستورات لازم را به معاونان و مدیران ذیربط ابلاغ کرد.

اعضای شورای اسلامی شهر کرج با شهروندان منطقه ۳ کرج دیدار کردند

اعضای شورای اسلامی شهر کرج با شهروندان منطقه ۳ کرج دیدار کردند

اعضای شورای اسلامی شهر کرج با شهروندان منطقه ۳ کرج دیدار کردند

منتشر  شده در تاریخ ۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۳ 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =