9

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج از آرام‌سازی و نصب المان، تابلو و تجهیزات ترافیکی در سطح معابر منطقه خبرداد.

حسین عطائی در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز؛ با اشاره به اجرای طرح بهسازی ترافیکی برای ارتقاء امنیت عابران پیاده و وسایل نقلیه در سطح منطقه، عنوان کرد: برای ارتقاء ضریب ایمنی وسایل نقلیه و عابران به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌ایم که میزان امنیت شهروندان برای عبور از خیابان‌ها ارتقاء یابد.

عطایی اظهار کرد: مرمت و نصب گاردیل، تعویض و نوسازی کاشن تانکها و استوانه‌های ایمنی، تعویض و نوسازی و همچنین اصلاح زاویه استقرار تابلوهای ترافیکی سطح منطقه با هدف روانسازی ترافیک معابر سطح منطقه از اقداماتی است که در راستای ایمن‌سازی و نگهداشت تجهیزات و علائم ترافیکی در محدوده مورد نظر اجرا شده است.

وی همچنین از اجرای عملیات بهسازی و بازسازی تابلوها و نیز جمع‌آوری تابلوهای فرسوده در سطح منطقه خبر داد و افزود: این عملیات به‌صورت محله محوری در تمامی محلات منطقه آغاز شده و تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی در پایان با تأکید بر اینکه باید تمهیدات ویژه و لازم برای ارتقاء ضریب امنیت عابران پیاده اتخاذ شود، اظهار داشت: رسیدن به این مهم از اولویت‌هایی است که متولیان و دستگاه‌های ذیربط با موضوع ترافیک بر انجام آن تأکید دارند و در این منطقه نیز با جدیت تمام پیگیری می‌شود.

منتشر شده  در تاریخ ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۳
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =