جلسه شورا 235

نایب‌رئیس شورای شهر کرج خواستار رسیدگی فوری به واحدهای مسکونی آسیب‌دیده در حادثه انفجار گاز محله حیدرآباد بدون اینکه مسئولیت با چه نهاد و ارگانی است، شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز به نقل از شورای اسلامی شهر کرج، رحیم خستو عصر یکشنبه در نطق پیش از دستور دویست و سی و پنجمین جلسه رسمی شورا ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت مهندس «ابراهیم بهرام زاده» و دخترشان در حادثه انفجار ناشی از نشت گاز در محله حیدرآباد کرج، اظهار کرد: از سازمان آتش‌نشانی، فرمانداری و هیئت‌امنای مسجد محله حیدرآباد بابت کمک وامداد رسانی به حادثه دیدگان تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی گفت: متأسفانه در این حادثه ۱۰ واحد مسکونی آسیب جدی دیده و هر آن احتمال تخریب و ریزش آن‌ها وجود دارد در این راستا وظیفه همه نهادها و دستگاه‌های است تا نسبت به بازسازی و ترمیم منازل اقدام جدی انجام دهند.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر کرج تأکید کرد: رسیدگی فوری به ساختمان‌های آسیب‌دیده هم‌جوار بدون اینکه مسئولیت با چه کسی است، ضروری است.

خستو در بخش دیگری ضمن تقدیر از نوجوان ۱۳ ساله که اقدام به برپایی نمایشگاه تمبر کرده است، افزود: امیرمهدی قمری که از فرزندان کارکنان شهرداری کرج است که اقدام به برپایی نمایشگاه تمبر با نمایش از شش هزار قطعه تمبر کرده است که لازم دانستم جهت اقدام ارزشمند وی برای جمع‌آوری مجموعه تمبر ایران از این نوجوان در صحن شورای شهر تقدیر کنم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: نخستین نمایشگاه تابلو تمبر ایران به میزبانی خانه هنرمندان کرج و به همت این نوجوان خوش‌ذوق در خانه هنرمندان کرج برپاشده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =