رویکرد سیستمی - کراپ‌شده

رئیس اداره نظارت بر تدوین ضوابط و اجرای مقررات شهرسازی شهرداری کرج از ارتباط سیستمی با اداره کل راه و شهرسازی استان البرز خبر داد.

رضا بیات در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کرج امروز با اشاره به اهمیت ارتباط سیستمی شهرداری با اداره کل راه و شهرسازی استان البرز، اظهار کرد: این مهم بررسی‌شده است.

وی به اهمیت بهره‌برداری از سامانه‌های هوشمند الکترونیکی در ایام شیوع کرونا اشاره کرد و گفت: این مهم موردتوجه ویژه شهرداری است تا با کاهش مراجعات به پایان یافتن زنجیره کرونا کمک شود.

رئیس اداره نظارت بر تدوین ضوابط و اجرای مقررات شهرسازی شهرداری کرج اضافه کرد: از سال گذشته این اداره با همکاری سازمان فاوا اقدام به برگزاری جلسه با نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی کرد تا با ایجاد ارتباط وب‌سرویس برای ارسال و دریافت آرا، مدارک و مستندات فی‌مابین اقدام شود.

بیات با اشاره به برگزاری جلسه نهایی با حضور نمایندگان معاونت شهرسازی، اداره کل راه و شهرسازی استان البرز و سازمان فاوا، گفت: مقرر شد ارتباط بین شهرداری کرج و اداره کل راه و شهرسازی استان البرز در حوزه ارسال و دریافت مدارک و مستندات کمیسیون ماده ۵، اخذ آرای کمیسیون ماده ۱۲ و اطلاعات مهندسین ناظر به‌صورت سیستمی برقرار شود.

وی بهره‌برداری از این سامانه را ضمن حذف مراجعات غیرضروری موجب افزایش امنیت مدارک و مستندات، تسریع در ارائه خدمات به ارباب‌رجوع و همچنین شفافیت عملکرد و اجرای صحیح فرآیند اداری در حضور ناظران اعلام کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =