بازدید شهردار کرج از مناطق 4 و 5

شهردار کرج با حضور در برنامه رادیویی «البرز من سلام» به ارائه گزارش عملکرد شش ماهه دوم سال جاری و اولویت هایِ ۱۴۰۱ این نهاد، همچنین پاسخگویی به سوالات مجری برنامه پرداخت.

به گزارش کرج امروز، مصطفی سعیدی با بیان اینکه اقدامات محقق شده به واسطه حمایت و همراهی شورای شهر بوده و در قدم نخست تکمیل پروژه های نیمه تمام را اولویت قرار دادیم، گفت: با آنکه کار در شش ماهه دوم سال سخت بود لکن موفق به تکمیل و بهره برداری از کنارگذر مهرشهر، پارک ۲۱ هکتاری دانایی در اسلام آباد، بلوار شهدای حسین آباد راه آهن، چندین زمین ورزشی، قرائت خانه و سرای محلات، پارک های محله ای و کلنگ زنی پارکرود و... شدیم و همین طور برگزاری دوازده مرحله طرح نگاهداشت شهر که طی آن علاوه بر ارائه خدمات عمرانی، فرهنگی و فضای سبز، در حوزه های اجتماعی نیز خدمات خوبی توسط مردم و گروه های جهادی به شهروندان ارائه شد و تمرین خوبی برای کار گروهی و جهادی بود.

پاکبانان و سبزبانان در صف مقدم خدمت رسانی به مردم قرار دارند

وی در ادامه با بیان اینکه ۱۳ هزار همکار در شهرداری کرج به شهروندان خدمت رسانی می کنیم که پاکبانان و سبزبانان در صف مقدم هستند، ادامه داد: اعتقادِ بنده پرداخت همزمان حقوق نیروها بوده است که گرچه در گذشته گاهاً پرداخت حقوق نیروهای شرکتی به دهم برج و پرسنل خدمات شهری به انتهای ماه نیز کشیده می شد اما طی چند مرحله برنامه ریزی اکنون حقوق نیروها با هر نوع قراردادی در ابتدای ماه پرداخت می شود و کلیه پاکبانان و سبزبانان نیز طی روزهای آتی سنوات و حقوق اسفند را دریافت می کنند.

قضاوت را به مردم می سپاریم

شهردار کرج در ادامه با اشاره به انتصابات صورت گرفته در دوره ششم مدیریت شهری کرج، هدف را استفاده از نیروهای جوان و با انگیزه برای خدمت رسانی جهادی به شهروندان برشمرد و جابه جایی در سیستم های اجرایی را امری طبیعی دانست و تاکید کرد که مردم بهترین قضاوت را خواهند داشت.

وی خاطر نشان کرد: اکنون تفکر جدیدی در مدیریت شهری روی کار آمده که برگرفته از دوران دفاع مقدس و شهیدان مدافع حرم می باشد و اگر ما توفیق شهادت در میادین دفاع از میهن و حرم را نداشته ایم باید به دنبال تفکر و عملکرد جهادی باشیم لذا درب دفاتر مدیران شهری همواره باید به روی مردم باز باشد.

اعتبار مناسب ساماندهی ورودی های کرج در بودجه ۱۴۰۱

این مسئول از تخصیص اعتبار مناسب برای ساماندهی ورودی های کرج از سمت میدان امیرکبیر، حصار و اتوبان در بودجه ۱۴۰۱ خبر داد و گفت که در حوزه های اصلاح هندسی، زیباسازی و توسعه فضای سبز اقدامات خوبی پیش بینی شده است.

سعیدی گفت: در بحث استقبال از بهار نیز جلسات مستمری با محوریت معاونت خدمات شهری و همکاری نهادهای مربوطه تشکیل شده، تصمیمات لازم اتخاذ گردیده و با توجه به تقارن ایام پایانی امسال و آغازین ۱۴۰۱ با نیمه شعبان و ولادت منجی عالم بشریت برنامه های متنوع فرهنگی در سطح شهر برگزار خواهد شد تا شهروندان آمدن بهار را به صورت ملموس احساس نمایند.

تلاش برای خریداری صد دستگاه اتوبوس با اعتبار ۹۱۰ میلیارد ریالی

شهردار کرج از ترافیک به عنوان یکی از معضلات مدیریت شهری و دغدغه های جدی شهروندان یاد کرد و با بیان اینکه با حمایت های شورای شهر اعتبار بخش حمل و نقل برای سال آینده رشد ویژه ای داشته است، افزود: سازمان همیاری شهرداریها در حال انعقاد قرارداد جهت خریداری دو هزار دستگاه اتوبوس برای تحویل در سال آینده است که همراه با مدیران شهری در تلاش برای پرداخت اعتبار ۹۱۰ میلیارد ریالی تحت عنوان سهم شهرداری کرج برای خریداری ۹۸ دستگاه اتوبوس جدید و مدرن هستیم که امیدوارم محقق گردد، همچنین هماهنگی پرداخت وام کم بهره برای نوسازی تاکسی های فرسوده در سال آینده با جدیت دنبال می شود.

سعیدی در ادامه از برنامه ریزی برای احداث بازارهای سبک و موقت در محلات کمتر توسعه یافته شهر در سال آینده خبر داد و برای شهروندان سالی توأم با رحمت ایزدی و توفیقات روز افزون و تندرستی را از درگاه خداوند سبحان خواستار شد و از همراهی صدا و سیمای استانی با مدیریت شهری در جهت ارائه گزارش عملکرد به شهروندان و حل مشکلات مردم صمیمانه قدردانی نمود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =