مصطفی سعیدی سیرایی

شهردار کلانشهر کرج اظهار داشت: با حمایت های شورای اسلامی شهر و با کار جهادی، بازدیدهای مستمر و مانع زدایی از فعالیت های پیمانکاران، امسال تغییرات اساسی را در وضعیت پروژه های نیمه تمام سطح شهر شاهد خواهیم بود و هرگونه رکود، وقفه یا روند تعطیل و نیمه تعطیل در کارها خط قرمز غیرقابل چشم پوشی به شمار می رود.

به گزارش کرج امروز، مصطفی سعیدی گفت: تقاطع غیرهمسطح ماهان - آزادی، پارکرود، فاز سوم کنارگذر مهرشهر، چندین سوله چندمنظوره مدیریت بحران، پارکینگ طبقاتی، کلکتورهای جمع آوری آبهای سطحی، ساختمان شماره ۲ شهرداری، چندین فقره اصلاح هندسی و بازگشایی معبر، فاز نخست بزرگراه شمالی، احداث ۳۰ پارک محله ای در مناطق ده گانه و... در اولویت بهره برداری در سال ۱۴۰۱ قرار دارند که در کنار آن پروژه های ضروری نیز در دستور کار قرار می گیرند.

به گفته شهردار مرکز البرز، تحقق بودجه ۶۱ هزار میلیارد ریالی به عنوان نقشه راه اقدامات عمرانی و خدماتی مدیریت شهری کرج در سال جاری از طریق تحقق منابع درآمدی و وصول مطالبات کلان در دستور کار خواهد بود، ضمن آنکه پیگیری طرح های جهادی، تداوم شفاف سازی در انتشار آمار و اطلاعات مالی و اداری، ساماندهی منابع انسانی و عدالت پرداختی و فرایندهایی همچون «چهارشنبه های مردمی» نیز مد نظر قرار دارد.

سعیدی اظهار کرد: با مساعدت و توجه دولت محترم به پروژه های کلان قطار شهری و بزرگراه شمالی و تاکید اعضای محترم شورای اسلامی شهر، تلاش می کنیم تا اقدامات خوبی در راستای تکمیل و بهره برداری از آنها صورت پذیرد، واقعیت آن هست که با توجه به گستردگی این طرح ها و نیاز به منابع عظیم مالی، مدیریت شهری با محدودیت های درآمدی قادر به پیشبرد آنها به تنهایی نیست و امیدواریم که با تحقق وعده ها و مصوبات سفر اخیر ریاست جمهوری به استان، شاهد رقم خوردن اتفاقات خوبی در جهت خدمت به مردم باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =