نشست برسی وضعیت خدمات شهری وفضای سبز  مناطق ده گانه

سرپرست شهرداری کرج گفت: شهروندان از شهرداری انتظار ارائه خدمات با کیفیت دارند و هیچ توجیهی برای اهمال در این زمینه قابل قبول نیست. 

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، منوچهر غفاری در نشست بررسی وضعیت خدمات شهری و فضای سبز مناطق ده‌گانه با اشاره به اینکه ملموس‌ترین اقدامات شهرداری توسط خدمات شهری انجام می‌شود، اظهار کرد: روز گذشته از سوی امام جمعه محترم کرج تذکرات جدی‌ای در خصوص وضعیت حفظ و نگهداشت شهر دریافت کردیم که این تذکرات کاملا به جا و منطقی بود.
وی در ادامه با بیان اینکه همه دوستان از شورای گذشته تا کنون درگیر نحوه جمع آوری و انتقال پسماند هستند، اضافه کرد: متاسفانه هیچکس برای جایگزین کردن سبدهای زباله جلوی منازل مردم پیشنهاد یا طرح مناسبی ارائه نکرده و خروجی جلسات نیز مناسب نبوده است.
سرپرست شهرداری کرج با بیان اینکه عدم جمع آوری صحیح زباله و انتقال آن به مشکلات رفت و روب و نگهداشت شهر  افزوده است، تصریح کرد: برای ساماندهی شرایط فعلی نیاز است همکاران در حوزه خدمات شهر به وظایف خود با حساسیت بیشتری عمل کنند.  

هیچ اهمالی در ارائه خدمات پذیرفته نیست
غفاری توضیح داد: شهروندان از شهرداری انتظار ارائه خدمات با کیفیت دارند و هیچ توجیهی برای اهمال در این زمینه قابل قبول نیست. 
غفاری گفت: طرح جمع آوری یک روز در میان زباله نیاز به بازنگری دارد و باید در راستای جلب رضایتمندی شهروندان هرچه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهیم.

این مسئول تاکید کرد: جمع آوری و حمل زباله وقتی درست انجام نشود، مخاطرات بسیاری به همراه خواهد داشت.
غفاری در ادامه از وضعیت لایروبی برخی مناطق نیز گلایه کرد و گفت:  لایروبی ماهانه انهار در قرارداد پیمانکاران قید شده و عدم انجام انجام آن نشان دهنده عملکرد نامناسب پیمانکار است که باید نظارت بیشتری در این خصوص صورت بگیرد.
به گفته سرپرست شهرداری کرج، عملیات طعمه‌گذاری و جمع آوری سگ‌های بلاصاحب باید انجام شود. همچنین شست و شوی گاردریل و نرده‌ها و آموزش کارگران و سرکارگران باید در دستور کار قرار گیرد. 

اقدامات لازم برای استقبال از ماه مهر صورت بگیرد
این مسئول با اشاره به نزدیکی ماه مهر افزود: بحث استقبال از مهر امسال بسیار متفاوت تر از دو سال گذشته است بنابراین در خصوص کنترل حفاری‌ها، انجام خط کشی معابر، ایجاد فضای سبز در مدارس، رنگ آمیزی دیوار های مدارس و... اقدامات لازم انجام شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =