• ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۱
  • کد خبر: 83569
قاسم پور

رییس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه هنر روابط عمومی هدایت افکار عمومی است، گفت: تلاش روابط عمومی در مجموعه مدیریت شهری در انجام وظایف وهمکاری با رسانه ها کمک شایانی به ارتقای سطح پاسخگویی، شفافیت در عملکرد و اداره مطلوب امورات در مدیریت شهری است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج علی قاسم پور  ضمن تبریک و گرامیداشت هفته روابط عمومی به همه فعالان عرصه اطلاع رسانی و روابط عمومی اظهارداشت: روابط عمومی در مدیریت شهری از تمامی ظرفیت های ارتباطی واطلاعاتی وابزارهای اطلاع رسانی جدید و مجازی در توسعه و پیشرفت فعالیت ها بهره جوید تا اطلاع رسانی مثبتی از عملکردها به مردم ارائه شود زیرا شفافیت در اطلاع‌رسانی از وظایف اصلی واساسی روابط عمومی در مدیریت شهری است.

وی با بیان اینکه بدون مشارکت شهروندان اداره مطلوب یک شهر تقریباً غیرممکن خواهد بود، اذعان کرد: در این میان برقراری ارتباط صحیح و تعامل منطقی با شهروندان حائز اهمیت و نقش روابط عمومی‌ در مدیریت شهری نقشی بی‌بدیل و تعیین‌کننده به‌نظر می‌رسد لذا در مجموعه شهرداری‌ رضایت و عدم‌رضایت شهروندان مستقیماً در نحوه اداره شهر تأثیر می‌گذارد.

رییس شورای اسلامی شهر کرج افزود: روابط عمومی در شورای شهر و شهرداری‌ بایستی به‌عنوان وکیل مدافع از یک سو سعی در اطلاع‌رسانی و تبلیغ عملکرد و اطلاع رسانی عملکرد مجموعه را کرده و از سویی دیگر، به‌عنوان مدعی‌العموم نیازها و پیشنهادات شهروندان را به مدیران انتقال و پیگیر خواسته‌های آنان باشند.

به گفته قاسم پور، رویکرد برون‌سازمانی روابط عمومی جلب مشارکت شهروندی و انتقال نظرات، پیشنهادها و انتقادات شهروندان و اصحاب رسانه به مدیران شهری است.

منتشر شده در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =