مشست کمیسیون مالی و اقتصادی شیراز

همزمان با برگزاری دومین همایش علمی تخصصی توسعه سرمایه‌گذاری شیراز، هفتاد و پنجمین کمیسیون مالی و اقتصاد شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران به میزبانی شهرداری شیراز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری خبری کرج امروز؛ همزمان با برگزاری دومین همایش علمی تخصصی توسعه سرمایه‌گذاری شیراز، هفتاد و پنجمین کمیسیون مالی و اقتصاد شهری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با حضور دبیرکل مجمع، مدیران ارشد بانک شهر و معاونین مالی و اقتصاد شهری شهرداری‌های کلانشهرهای کشور، علی سلطانی مقدم، معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج و علی خدابنده لو، مدیرکل تشخیص و وصول و درآمد شهرداری کرج روز چهارشنبه مورخ سوم خردادماه سال جاری به میزبانی شهرداری شیراز برگزار شد.

گفتنی است، مهمترین مبحث مطرح شده در هفتادوپنجمین نشست معاونین مالی و اقتصادی شهرداری کلان‌شهرهای ایران، پیرامون مشکلات شهرداری‌ها با دستگاه‌های اجرایی و نحوه وصول مطالبات از آن‌ها بود.

هفتاد و پنجمین نشست کمیسیون مالی و اقتصاد شهری


همچنین در این نشست در خصوص نحوه اخذ وصول مطالبات از دولت با استفاده از ظرفیت بانک شهر و همچنین تعرفه بیمه تأمین اجتماعی در زمان صدور پروانه و استفاده از ظرفیت بانک شهر در قالب تسهیلات پرداخت جرایم حاصل از مشمولان بند (ت) تبصره ۶ موضوع بناهای دارای رای تخریب مطرح و با حضور مدیر عامل بانک شهر و معاونین مالی و اقتصادی کلانشهرهای ایران تبادل نظر و اتخاذ تصمیم شد.

هفتاد و پنجمین نشست کمیسیون مالی و اقتصاد شهری


شایان ذکر است موضوعاتی همچون گزارش دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران از نشست شهرداران کلانشهرها با معاون اول رئیس جمهور و افزایش سرمایه بانک شهر مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

منتشر شده در تاریخ ۷ خرداد ماه ۱۴۰۲
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =