3

سرپرست منطقه ۳ شهرداری کرج از اجرای عملیات پاک‌سازی، تنظیف معابر، جمع‌آوری نخاله و تسطیح زمین‌های خالی در راستای طرح ساماندهی اراضی خالی سطح منطقه خبر داد.

حمید صفدری در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع زیباسازی و بهسازی محیطی در سطح شهر و منطقه، همچنین افزایش بهداشت عمومی شهروندان عملیات پاک‌سازی نخاله‌های ساختمانی باهدف ساماندهی و پاکیزه‌سازی محیط شهری به همت معاونت خدمات شهری انجام و این عملیات تداوم خواهد داشت.


صفدری بابیان اینکه رسیدگی به وضعیت شهر یکی از وظایف ذاتی شهرداری است، افزود: هدف از اجرای این عملیات، پاک‌سازی، تنظیف معابر، برداشت نخاله‌های اضافه و همچنین ایجاد محیط سالم برای شهروندان است که برخی شهروندان بدون توجه به توصیه‌ها و اخطارها، اقدام به تخلیه خاک و نخاله در برخی زمین‌های خالی و برخی معابرِ سطح منطقه می‌کنند که این امر آلوده شدن محیط‌زیست را به همراه دارد.

عملیات جمع‌آوری نخاله و تسطیح زمین‌های خالی در سطح منطقه ۳ انجام شد


وی افزود: از شهروندان تقاضا داریم به منظور حفظ بهداشت محیطی و پاکیزگی منطقه از تخلیه هرگونه نخاله و پسماند در زمین‌های خالی سطح شهر جداً خودداری کنند، زیرا این موضوع آسیب‌های بهداشتی زیادی برای شهروندان به دنبال دارد.

عملیات جمع‌آوری نخاله و تسطیح زمین‌های خالی در سطح منطقه ۳ انجام شد

منتشر شده در تاریخ ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۲


 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =