حمید صفدری

سرپرست منطقه ۳ شهرداری کرج گفت: به منظور فراهم کردن امکانات و تسهیلات بیشتر در رفت و آمد شهروندان و برطرف کردن نواقص و معایب عمرانی معابر و گذرگاه‌های سطح منطقه پروژه جدول گذاری و بهسازی برخی از خیابان‌های منطقه در دستور کار قرار گرفت.

حمید صفدری در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ از اجرای عملیات جدول‌گذاری، کانیوگذاری و بهسازی شبکه هدایت آب‌های سطحی به طول ۵۲۰ مترواقع در خیابان عرفان – ساماندهی کیانمهر خبر داد.


صفدری افزود: روند اجرایی عملیات ساماندهی و بهبود وضعیت معابر سطح شهر با اجرای اقدامات جدول‌گذاری و با هدف ساماندهی معابر و نهرهای سطح منطقه در حال انجام است.


وی گفت: همچنین زیباسازی فضاهای شهری و مناسب ‌سازی پیاده‌روها و جداول حاشیه خیابان‌های سطح شهر همسو با نیاز شهر و شهروندان در حال اجرا است.

صفدری اظهار کرد: این اقدام جهت فراهم نمودن امکانات و تسهیلات بیشتر در رفت و آمد شهروندان، برطرف کردن نواقص، معایب عمرانی معابر و گذرگاه‌های سطح منطقه صورت گرفته است.


وی با اشاره به بهسازی معابر و جداول قدیمی و فرسوده از جمله جمع‌آوری نهرها و تبدیل آن به کانیوا گفت: هدف از این اقدام جلوگیری از آلودگی زیست محیطی است که به واسطه تجمع زباله ایجاد می‌شود.

این مسئول در پایان تعهد شهرداری‌ها را در خصوص اجرای برنامه‌های هدفمند در راستای تحقق توسعه و عمران شهر یادآور شد و افزود: مدیریت شهری با در نظر داشتن این مهم نسبت به انجام اقدامات عمرانی در سطح شهر تلاش می‌کند.

منتشر شده در تاریخ ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =