معاونت حمل ونقل

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج ضمن قدردانی از اقدامات و عملکرد نیروهای پلیس راهور شهرستان کرج در حوزه ایمن‌سازی و تسهیل در تردد شهروندان، بر همکاری بیش از پیش با این حوزه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، فرزین فرشاد در نشست مشترک با رئیس پلیس راهور شهرستان کرج، روسای ادارات ترافیک مناطق ۱۰گانه شهرداری کرج و مسئولین راهور مناطق مذکور پیرامون بررسی مشکلات و ارائه راهکار مناسب جهت افزایش رضایت شهروندان در حوزه ترافیک، اظهار کرد: مدیریت ایمنی ترافیک مبحث و مقوله مهمی است که رسیدن به اهداف عالی در این حوزه عزم همه جانبه دستگاه‌های مربوطه را می‌طلبد.

 وی با تاکید بر اینکه روسای ادارات ترافیک‌ مناطق می‌توانند با ارتباط بیشتر و موثرتر با پلیس راهور ضمن شناسایی و احصای مشکلات ترافیکی معابر با دقت نظر بیشتری نسبت به رفع معضلات هر منطقه وارد عمل شوند، افزود: بازدید میدانی مشترک مسئولین ترافیک و روسای راهور مناطق نقش تاثیرگذاری در شناسایی مشکلات ترافیک معابر دارد چرا که بدون شک با هم‌فکری و جمع بندی نقطه نظرات به نتایج بهتری در این بخش دست پیدا خواهیم کرد.

 معاون حمل و نقل و ترافیک‌ شهرداری کرج در بخش دیگر با اشاره به اینکه آیین نامه طراحی معابر شهری به مناطق ده‌گانه کرج ابلاغ شده که پلیس راهور نیز می‌تواند از این آیین‌نامه در بسیاری از اقدامات خود بهره‌مند شود، گفت: تمام شاخصه‌های ترافیکی شهر باید بر اساس این آیین نامه شکل بگیرد.

 سرهنگ یونس نیکوکار رئیس پلیس راهور شهرستان کرج در بخش دیگر، شناسایی معضلات ترافیکی مناطق و ارائه راهکار در این زمینه را ضروری عنوان کرد و گفت: کاهش تعداد تصادف‌های منجر به جرح و فوت هدف اول پلیس راهور محسوب می‌شود که تحقق این مهم با همکاری بیش از پیش با مسئولین حوزه ترافیک محقق می‌شود.

ضرورت تعامل فیمابین ادارات ترافیک مناطق ۱۰گانه با پلیس

ضرورت تعامل فیمابین ادارات ترافیک مناطق ۱۰گانه با پلیس

منتشر شده در تاریخ ۶ مهر ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =