علیرضا رحیمی عضو شورای شهر

علیرضا رحیمی از اضافه شدن ۱۵۳ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی مدیریت شهری کرج خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، علیرضا رحیمی محمودآبادی عضو شورا اسلامی شهر کرج ضمن بیان اینکه اولویت مدیریت شهری در کنترل ترافیک برای شهروندانی است که از حمل و نقل عمومی در سطح شهر استفاده می‌کنند گفت: امروزه بیش از دو برابر ظرفیت موجود اتوبوس در سطح شهر، خریداری شده و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.


علیرضا رحیمی اضافه کرد: موجودی دستگاه‌های فعال ناوگان سازمان حمل و نقل بار و مسافر در سال یک هزار و چهارصد و دو، ۱۳۶ دستگاه بود که با حمایت و تلاش‌های پارلمان مدیریت شهری طی یکسال ۱۵۳ دستگاه اتوبوس از طریق یارانه دولت، اوراق و منابع شهرداری خریداری شد و در حال حاضر تعداد۲۹ دستگاه به شهرداری کرج تحویل و تعداد ۵۳ دستگاه اتوبوس نیز بهسازی و آماده بهره‌برداری است.


عضو شورای اسلامی شهر کرج استفاده از ناوگان حمل و نقل پاک و سبز را در کاهش آلودگی ضروری دانست و اظهار داشت: از مجموع دستگاه‌های اتوبوس خریداری شده ۴۰ دستگاه آن برقی است و قرار شده در خط ویژه اتوبوس(میدان حصارک-پایانه شهید سلطانی) بکار گرفته شود و به عنوان ستون فقرات حمل و نقل عمومی در سطح شهر نقش ایفا کند.


علیرضا رحیمی نایب رئیس کمیسیون تلفیق در پایان یادآور شد تا پایان سال حدود۱۰۰دستگاه به چرخه خدمات اضافه می‌شود که به تعداد حداقل ۲۰۰ راننده پایه یکم نیاز است که فراخوان آن نیز در حال انجام است.منتشر شده در تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =