بنر فرهنگی - کراپ‌شده

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از برگزاری اردوی روایتگری اماکن انقلابی شهر کرج ویژه کودکان و نوجوانان خبر داد.

امیر اشتری در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ با اشاره به لزوم و اهتمام ویژه دستگاه‌های مختلف فرهنگی نسبت به برنامه‌ریزی و اقدامات ویژه جهت تبیین چگونگی انقلاب اسلامی و نکوداشت ایام الله دهه فجر، اظهار کرد: پرداختن به ابعاد گوناگون و تبیین حرکت مردمی و جریان ساز انقلاب اسلامی و شکل‌گیری یوم الله ۲۲ بهمن برای عموم مردم به‌ویژه کودکان و نوجوانان که نسل آینده ساز کشور هستند، امری لازم است.


وی افزود: برگزاری رویدادهای مختلف فرهنگی می‌تواند گامی مهم در معرفی و شناخت هرچه بیشتر انقلاب قلمداد شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بیان داشت: برای اولین بار در کرج، اردوی روایتگری اماکن انقلابی شهر، ویژه کودکان و نوجوانان در دهه فجر ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.


اشتری گفت: هدف از برگزاری اردوی روایتگری اماکن انقلابی شهر، معرفی نقاط تأثیرگذار در جریان انقلاب اسلامی ۵۷ و هچنین معرفی شخصیت‌های کرجی آن زمان در ایجاد حرکت‌های مردمی دهه فجر است.

وی اضافه کرد: این برنامه با رویکرد ترویج فرهنگ آشنایی با ارزش‌های انقلاب اسلامی با روایتگری جذاب راویان این عرصه، اقدامی مؤثر در زمینه معرفی بیش از پیش انقلاب شکوهمند اسلامی به دانش‌آموزان است و امیدواریم با همکاری تمامی دستگاه‌های فرهنگی شهر کرج و استان البرز، رویدادهای متعدد و مؤثر دیگری در زمان‌های مختلف برای عموم مردم به مرحله اجرا درآید.

روایتگری اماکن انقلابی شهر کرج


منتشر شده در تاریخ ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =