خانه بازیافت

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: همزمان با فرا رسیدن سال نو و در راستای ارتقای سطح مشارکت‌های اجتماعی شهروندان به منظور حمایت از آسیب دیدگان و افراد در معرض آسیب و همچنین ایجاد حس دلگرمی در بین آن‌ها، پویش خانه تکانی سبز اجرا می‌شود.

محمدرضا خسروی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: در راستای حمایت و خدمت‌رسانی به نیازمندان شهر و با بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود در سطح شهر، از عموم شهروندان دعوت می‌شود تا البسه و اسباب بازی‌های مازاد و سالم خود را به منظور اهدا به گروه‌های نیازمند به غرفه‌های بازیافت تحویل دهند.

وی از عموم شهروندان دعوت کرد تا با حضور فعال و مشارکت گسترده در این طرح، رنگ شادی و نشاط را بین خانواده‌های نیازمند پررنگ کنند.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در ادامه ضمن تأکید بر فعالیت‌های تبلیغاتی با هدف فرهنگ‌سازی، بیان داشت: طراحی و برنامه‌ریزی پادکست، تقدیر از همیاران بازیافت، ساخت محتواهای فرهنگی با مفاهیم مدیریت پسماند، ارائه هدایای ویژه عید در خانه‌های بازیافت از جمله دیگر برنامه‌های این سازمان برای عید ۱۴۰۳ است.

خسروی با بیان اینکه در این ایام با حجم بالای زباله‌ها مواجه هستیم، تأکید کرد تا شهروندان در تفکیک پسماند از مبدا را حین خانه تکانی رعایت کنند.

وی در پایان با اشاره به راه‌اندازی پویش سبزشو، گفت: شهروندان می‌توانند با کلید واژه سبزشو به تمامی صفحات مجازی شماره تماس ۰۹۲۲۶۳۳۰۶۱۷ به عنوان عضوی از خانواده بزرگ سبز مدیریت پسماند اضافه شوند و از میان افراد به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.


منتشر شده در تاریخ ۱۹ اسفندماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =