علیرضا رحیمی - کراپ‌شده

عضو شورای اسلامی شهر کرج خطاب به متخلفین ساخت و ساز غیر مجاز زیاده خواه هشدار داد که دست بردارید عاقبت خوشی در انتظارتان نیست.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز علیرضا رحیمی محمودآبادی، در تذکر پیش از دستور آخرین جلسه رسمی شورا، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به همۀ پاکبانان، سبزبانان عزیز و خدوم، اصحاب محترم رسانه و کارکنان مجموعه مدیریت شهری خداقوت عرض کرد و گفت: تحقق بودجه ۲۰ هزار و ۵۴۱ میلیارد تومانی سال آتی قطعاً دقت و همت مضاعفی را می‌طلبد و سال آتی باید بیشتر تلاش کرد تا پروژه‌های عمرانی و خدماتی در زمان مقرر به بهره‌برداری برسند.

علیرضا رحیمی موضوع ساخت و ساز غیر مجاز را مسئله ای زشت برای شهر دانست که می تواند زحمات شهر را تحت الشعاع قرار دهد و اظهارداشت: پیرو تذکر مورخ ۱۹ آذر ۱۴۰۲ در صحن رسمی شورا، در خصوص ساخت و ساز غیرمجاز اقداماتی از سوی قائم مقام و معاون خدمات شهری و دستگاه‌های نظارتی شهرداری کرج در جهت پیشگیری، سالم سازی و برخورد با متخلفین صورت گرفت امّا به هیچ وجه کافی نبوده و نیست.

عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: متأسفانه ادامه دار بودن این پدیدۀ زشت محلی به جولانگاه برخی ها تبدیل شده و اطلاع می دهم به متخلفین اعم از بخش خصوصی و عوامل شهرداری در این ایام شلوغی پایان سال و تعطیلات پیش رو مواظب باشند! چشم های نظارتی برای آنان باز است بهتر است خودشان مواظب خودشان باشند!
 

وی در پایان گفت : از زیاده خواهی ها دست بردارید عاقبت خوشی در انتظارتان نیست.
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =