بازدید  استاندار و فرمانده سپاه استان البرز از باغ گل‌ها

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: خوشبختانه توجه به امر حجاب و عفاف با تلاش مجموعه مدیریت شهری و حضور گروه‌های فرهنگی و دلسوزان این حوزه، به بهترین شکل ممکن در دهمین جشنواره لاله‌های کرج مدیریت شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدارعلیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه استان البرز در حاشیه بازدید از برگزاری دهمین جشنواره لاله‌های کرج را یک اتفاق مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: تلاش مجموعه مدیریت شهری در برگزاری چنین رویداد باشکوهی قابل تقدیر است.


وی، آرامش روانی و اثرات فضای سبز را ضامن سلامتی عموم جامعه دانست و گفت: فضاهای تفریحی امروزه عملکردهای اجتماعی دارند و علاوه بر گذران اوقات فراغت قابلیت برگزاری رویدادهای مهم را دارد.


فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز با بیان اینکه جشنواره لاله‌های ۱۴۰۳ با استقبال چشمگیر شهروندان روبرو شد، بیان کرد: توجه به امر حجاب و عفاف در برگزاری جشنواره‌های شهری موضوع مهمی است که خوشبختانه با تلاش مجموعه مدیریت شهری و حضور گروه‌های فرهنگی و دلسوزان این حوزه، به بهترین شکل ممکن در این جشنواره مدیریت شد.


سردار حیدرنیا در پایان از ساخت سردیس شهید مهدی فلاحت پور هنرمند برجسته البرزی و فیلمبردار مجموعه روایت فتح همزمان با برپایی دهمین جشنواره لاله‌های کرج تقدیر و تشکر کرد.منتشر شده در تاریخ ۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =