مهرداد کیانی

شهردار کرج برکات حضور رئیس جمهور شهید، آیت الله رئیسی در البرز و برای عرصه مدیریت شهری کرج را بی نظیر توصیف و یکی از مهمترین این آثار را کمک به فعالسازی مجدد پروژه های نیمه تمام و راکد همچون قطار شهری و بزرگراه شمالی خواند.

مهرداد کیانی شهردار کرج در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز، گفت: آزاد راه شهید سلیمانی از جمله پروژه هایی بود که به دلیل نبود اعتبارات کافی در اوایل کار و در دولت قبل رها شده بود اما به همت دولت سیزدهم و با سفر شخص رئیس جمهور به البرز در هجدهم فروردین ماه ۱۴۰۱ بودجه ملی به طرح اختصاص یافت و پروژه به همت مدیریت شهری مجدد آغاز به کار کرد.

کیانی، رقم تخصیص یافته برای تکمیل آزادراه شهید سلیمانی در سفر ریاست جمهور فقید را ۳۵ هزار میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با استفاده از همین کمک ها و تدابیر و اعتباراتی که شورای شهر برای این منظور پیش بینی کرد، هم اکنون نزدیک به ۸ کیلومتر از طرح تکمیل شده و آماده بهره برداری است.

وی، با بیان اینکه افتتاح مسیر آماده شده در آزادراه شمالی نیز با حضور اعضای دولت و شهید رئیسی برگزار شد، به رضایت ایشان از عملکرد مجموعه مدیریت شهری و ساخت این پروژه در مدت کوتاه و به شکل جهادی اشاره کرد.

شهردار کرج، کمک های دولت به تملکات این طرح را نیز مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: پس از نزدیک به یک دهه پیگیری، با همکاری دولت و دستگاه قضایی سه کیلومتر از مسیر آزادراه شمالی آزادسازی شد و به نتیجه رسید که این همه مدیون همراهی و همدلی دولت و شخص آیت الله رئیسی برای ایجاد آبادی و آبادانی در کشور بود.

این مسئول، به انجام تعهدات دولت در قبال احداث متروی درون شهری کرج نیز اشاره کرد و ادامه داد: تخصیص اعتبار از محل سفرهای استانی به این پروژه نیز در دولت سیزدهم بسیار کمک کننده بود.

کیانی، اختصاص بیشترین میزان اوراق مشارکت در کشور به قطار شهری کرج را نیز از خدمات دولت شهید رئیسی ذکر کرد و افزود: پیگیری ویژه برای به سرانجام رسیدن زمین دپوی مترو نیز از طریق دولت گرفته است.

به گفته شهردار کرج، آنچه مبرهن است دوره رئیس جمهور رئیسی دوره ای درخشان در عرصه مدیریت شهری کرج بود که با حمایت های ویژه ایشان محقق شد و توانست بسیاری از طرح های نیمه کاره و راکد شهری را روی چرخ حرکت و پیشرفت بیاندازد.

وی با تسلیت مجدد بابت حادثه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و همراهان به مردم کشور و به ویژه ساکنان کرج، برای بازماندگان این حادثه طلب صبر و برای شهدا برخورداری از علو درجات را آرزو کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =