3

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج گفت: باهدف جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز چهار باب مغازه پلمب و ورودی آنها با نیوجرسی مسدود شد.

حمید صفدری در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ از پلمب و مسدود کردن چهار باب مغازه تجاری با حکم مراجع قضایی در راستای جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز و عدم تأسیس و تبدیل به واحد تجاری غیرمجاز در سطح منطقه خبر داد.


صفدری عنوان کرد: با هرگونه ساخت‌وساز بدون مجوز برخورد و نسبت به تخریب این ساخت‌وسازها اقدام می‌شود.

وی در ادامه گفت: در این راستا از فعالیت تعدادی واحدهای تجاری در شهرک ولیعصر (عج)، کیانمهر و فاز ۳ مهرشهر که بدون مجوز و غیرقانونی ساخته‌شده بودند، توسط واحد اجرائیات منطقه جلوگیری به عمل آمد و ورودی این واحد های تجاری با نیوجرسی مسدود شده و تا تعیین و تلکلیف این واحدها امکان استفاده از آن برای مالک وجود ندارد.


مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج با بیان اینکه مالکان این واحدها باوجود اخطارهای مکرر و اخذ دستور توقف عملیات اجرایی از مراجع ذی‌صلاح، مجدداً اقدام به تأسیس، تجهیز و نصب تابلوهای تجاری اقدام کرده‌اند، گفت: با حضور عوامل اجرایی و قضایی تمامی این واحدها پلمب شدند.

صفدری خاطر نشان کرد: ساخت‌وسازهای غیرمجاز به‌نوعی زیر پا گذاشتن حقوق شهروندی و تجاوز به حریم و امکانات شهری به شمار می‌رود و شهرداری با تمام توان در جهت حفظ حریم استحفاظی با هماهنگی‌های لازم به وظایف ذاتی و قانونی خود ادامه خواهد داد.

منتشر  شده در  تاریخ ۵ خرداد ماه ۱۴۰۳
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =