شهردار - کراپ‌شده

شهردار کرج گفت: مادران شهید از جایگاه معنوی و رفیعی برخوردار هستند، تکریم خانواده شهدا به‌ویژه مادران شهید وظیفه همگان است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، مصطفی سعیدی سیرائی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم تجلیل از ۴۰ نفر از مادران و همسران شهدا که باهمت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج و به مناسبت روز مادر برگزار شد، اظهار کرد: تجلیل و خدمت به مادران و خانواده شهدا افتخار و وظیفه ما است.

وی با اشاره به اینکه همه ما مدیون مادران شهدا هستیم، گفتمادران شهید از جایگاه معنوی و رفیعی برخوردار هستند، تکریم و احترام به خانواده شهدا به‌ویژه مادران این بزرگواران همیشه و همه‌جا وظیفه همگان است.

شهردار کرج با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره جایگاه و منزلت مادران شهدا، بیان کرد: این مادران شهدا بودند که در راستای حفظ ارزش‌های اسلام فرزندان خود را تقدیم نظام و انقلاب کردند.

سعیدی سیرائی در بخش دیگری با تأکید بر اینکه کنارگذر مهرشهر به نام مادران شهدا نام‌گذاری خواهد شد، گفت: تجلیل از مادران و همسران شهدا منوط به تاریخ خاصی نیست، همیشه باید از اسوه‌های صبر و ایثار تقدیر شود.

گفتنی است این مراسم در راستای برنامه ریزی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج و با مشارکت شهرداری منطقه یک و  حوزه هشت بسیج شهرداری برگزار شد. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =