10

شهردار کرج با اشاره به برخی روایات در خصوص اهمیت نیمه شعبان میان شیعیان، تاکید کرد: آذین بندی شهر در استقبال از نیمه شعبان متفاوت باشد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، مصطفی سعیدی طی سخنانی در آیین تجلیل از عوامل اجرایی و دست اندرکاران طرح جهادی نگاهداشت شهر موسوم به «علمداران خدمت»که با حضور اعضاء شورای اسلامی شهر، معاونت خدمات شهری شهرداری، اصحاب رسانه و خبر در محل سالن جلسات باشگاه فرهنگی میلاد برگزار شد، ضمن تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان و تبریک پیشاپیش میلاد با سعادت منجی دو عالم امام زمان (عج)، به اهمیت نیمه شعبان اشاره کرد و گفت: چهره و حال و هوای شهر باید به پیشواز میلاد امام دوازدهم عج الله تعالی فرجه الشریف برود.

وی با بیان اینکه تمامی مناطق و سازمانهای مرتبط شهرداری کرج باید در جهت آذین بندی شهر اقدامات ویژه انجام دهند، اظهار داشت: با کاری جهادی و ماندگار به استقبال نیمه شعبان بروید و با توجه به اینکه در آستانه سال جدید نیز هستیم نیمه شعبان اتصال پیدا کند به سال جدید و به امید خدا سال آینده، سال ظهور آقا امام زمان (عج) باشد.

شهردار کرج در ادامه به اجرای مطلوب طرح جهادی پاکداشت شهر با عنوان «علمداران خدمت» طی سال جاری اشاره کرد و گفت: این طرح به امید خدا در سال آینده با قدرت بیشتر و حمایت بیشتر ادامه خواهد داشت.

سعیدی با بیان اینکه وقتی اسم جهاد می شنویم در ذهن همه جنگ و دفاع مقدس نقش می بندد، عنوان کرد: این خوب است که اگر می گوییم طرح جهادی با تفکر دفاع مقدس باشد.

وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی های صورت گرفته برای اجرای طرح «علمداران خدمت» در سال آینده، ویژه است، گفت: حُسن طرح ما در سال آینده باید همانند والفجر ۸ باشد یعنی از چیزی که همه فکر می کنند ما جلوتر باشیم و خدمات بهتری را به شهروندان ارائه دهیم.

شهردار کرج بخش دیگری از صحبت های خود را به قدردانی از عوامل اجرایی طرح جهادی پاکداشت طرح اختصاص داد و از مدیریت و فرماندهی قرارگاه جهادی، غلامرضا رضوانی بابت زحمات بی بدیلش در برگزاری و اجرای طرح جهادی طی ۶ ماه گذشته به صورت ویژه قدردانی کرد.

سعیدی همچنین به حمایت های ویژه اعضای شورای اسلامی شهر در اجرای هرچه بهتر این طرح اشاره کرد و گفت: اگر حمایت اعضای شورا نبود طرح به خوبی به سرانجام نمی رسید.

این مسئول در ادامه از افرادی که خارج از مجموعه شهرداری در این طرح شرکت کردند، پزشکان، هلال احمر، مراکز نیکوکاری، فرزندان شهداء، خادمیاران امام رضا (ع) و در انتها از همه همکاران در مجموعه مدیریت شهری به ویژه پرسنل خدوم و زحمت کش فضای سبز و خدمات شهر  قدردانی کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =