علی رضا سعیدی

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج بر ضرورت ترویج سبک زندگی – ایرانی اسلامی در جامعه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، حجت الاسلام علیرضا سعیدی در جلسه هم اندیشی با رییس و مدیران سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری کرج با اشاره به اینکه فرهنگ به عنوان حوزه ای زیربنایی به مثابه اکسیژن برای شهر است، اظهار کرد: متاسفانه تا کنون تعریف درستی از فرهنگ صورت نگرفته و همین باعث شده سیاستگذاری‌های این حوزه آن طور که باید و شاید اثر بخش نباشد.

وی با بیان اینکه فرهنگ حوزه‌ای تخصصی است، ادامه داد: بر این اساس کسی که دانش، تجربه و علم کافی ندارد نباید به این حوزه ورود کند.

وی با تاکید بر اینکه در  توضیح داد: فعالان فرهنگی زمانی به ادامه راه اشتیاق ییدا می‌کنند که انگیزه لازم در آنها تزریق شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج گفت: امروزه فرهنگ به مهمترین اولویت جامعه جهانی تبدیل شده و کشورها برای تقویت و انتقال فرهنگ خود هزینه می‌کنند و با برنامه ریزی منسجم پیش می روند.

این مسئول با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های خود تاکید زیادی به ضرورت توسعه و تقویت فرهنگ ایرانی – اسلامی دارند، افزود: بسیاری از  مشکلات شهروندان از معضلات فرهنگی سرچشمه می‌گیرد و با تقویت زیرساخت‌های این حوزه شاهد رفع آنها خواهیم بود.

فرهنگ به اولویت جامعه جهانی تبدیل شده است/ ضرورت بازنگری در سیاست‌گذاری‌های فرهنگی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =