خدابنده لو

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری کرج گفت: طی تصویب قانون درآمدهای پایدار در مجلس شورای اسلامی و ابلاغ آن از طریق دولت به شهرداری‌ها، ترتیبات وصول عوارض محلی و بهای خدمات شهرداری‌ها و دهیاری لازم اجرا است.

به گزارش کرج امروز؛ علی خدابنده لو در جلسات مشترک با مدیران کل درآمد شهرهای تهران، مشهد، قم، اصفهان، زاهدان و رشت که در محل دبیرخانه مجمع کلان‌شهرهای ایران برگزار شد، اظهار کرد: طی سال جاری برابر ماده 2 قانون درآمد پایدار می‌بایست موضوع و ترتیبات عوارض محلی و بهای خدمات شهرداری‌ها و دهیاری تصویب شود.

خدابنده لو اظهار کرد: براین اساس در ابتدا باید عناوین و ترتیبات وصول عوارض محلی شناسایی و طبقه‌بندی و در قالب شرح عنوان و شاخصه‌ها از طریق شورای اسلامی شهر به شورای عالی استان‌ها ارسال شود.

وی در ادامه گفت: شورای عالی استان‌ها پس از ارسال و جمع‌بندی موضوع و گردآوری تمام عناوین، عوارض و بهای خدمات را به وزارت کشور ارسال خواهد کرد.

این مسئول افزود: وزارت کشور پس از بررسی موضوعات تا اواخر آذرماه این عناوین را با جزئیات به شهرداری‌ها ابلاغ و بر اساس آن شورای اسلامی شهر عوارض و بهای خدمات را تصویب و تا قبل از پایان بهمن‌ماه اعلام عموی و اقدامات لازم را انجام خواهد شد.

 مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری کرج، با اشاره به اینکه این قانون برای اولین بار اجرا می‌شود، افزود: براین اساس جلسات مشترک با مدیران کل درآمد شهرهای ذکرشده صورت گرفت تا با وحدت رویه در این خصوص مراحل تصویب و ترتیب وصل عوارض محلی به‌درستی تصویب و اجرای شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =