8

سرپرست منطقه ۸ شهرداری کرج گفت: دیدار با مردم در مساجد و بازدید میدانی به‌منظور بررسی مشکلات موجود در سطح منطقه، از جمله برنامه‌های مورد تأکید مدیریت شهری و شورا است که به‌صورت مستمر انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ علیرضا رحیمی و عمار ایزدیار دو عضو شورای اسلامی شهر به همراه غلامرضا رضوانی سرپرست منطقه ۸ کرج، در مسجد الزهرا (س) این منطقه حضور یافته و  از نزدیک در جریان نیازها و مطالبات ساکنان در حوزه مسائل شهر و شهرداری و شورا قرار گرفتند.

رضوانی سرپرست شهرداری منطقه ۸ کرج، ضمن بررسی درخواست‌های اهالی با تأکید بر اهمیت رفع مشکلات و نیازمندهای محلات، گفت: دیدار با مردم در مساجد و بازدید میدانی به‌منظور بررسی مشکلات موجود در سطح منطقه، ازجمله برنامه‌های مورد تأکید مدیریت شهری و شورا است که به‌صورت مستمر انجام خواهد شد.

سرپرست شهرداری منطقه ۸ کرج در ادامه گفت: در این دیدارها ضمن بررسی مشکلات شهروندان، می‌توان ار فرصت حضور اعضای شورای شهر بین شهروندان، برای خدمت رسانی بیشتر استفاده کرد.

وی خدمت به مردم، رفع دغدغه‌ها و رسیدگی به مطالبات شهروندان را از اهداف این ملاقات برشمرد و گفت: ملاقات با مردم بدون واسطه فرصت ارزشمندی است که راهگشای بسیاری از مسائل شهری می‌شود.

فرصت خدمت به مردم را از دست نمی‌دهیم/ملاقات با شهروندان راهگشای بسیاری از مشکلات است

فرصت خدمت به مردم را از دست نمی‌دهیم/ملاقات با شهروندان راهگشای بسیاری از مشکلات است

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =