بازرس فرمانداری در سازمان سیما و منظر

غلام رضا ایوبی‌زاده بازرس فرمانداری کرج در حضور سرزده از سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج نحوه صیانت از حقوق شهروندی، رعایت مولفه های عفاف و حجاب پرسنل، نظم اداری و ... را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز با حضور غلامرضا ایوبی‌زاده بازرس فرمانداری کرج در واحد بازرسی این سازمان مباحثی چون صیانت از حقوق شهروندی، چگونگی و نحوه پاسخگویی به شکایات و مشکلات شهروندی، روند ثبت اطلاعات و رسیدگی به پرونده های واحد باغات مورد بررسی قرار گرفت.


این بازدید در راستای تقویت و بهبود مدیریت و همچنین نظارت بر حسن اجرای دقیق قوانین و مقررات انجام شد و بازرس فرمانداری کرج، ضمن قدردانی از نگاه ویژه این سازمان به موضعات زیباسازی و توسعه فضای سبز شهری، پیشنهاداتی پیرامون بهبود و افزایش رضایت شهروندی ارائه کرد.


این مسئول در بازدید از قسمت های مختلف اداری سازمان سیما و منظر کرج تاکید کرد: با توجه به گستردگی شرح وظایف این سازمان برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان باید مطالبات به حق آنها را بدانیم تا علاوه بر اینکه به رفتار و دیدگاهی یکسان دست پیدا کنیم بتوانیم بر اساس اولویت‌بندی‌های انجام شده اقدامات لازم را به سرانجام برسانیم.

منتشر شده در سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۲ 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =