بازدید شهردار

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج گفت: شهردار کرج در بازدیدی از پروژه مسیر ویژه اتوبوس تندرو در جریان روند اقدامات این طرح قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، فرزین فرشاد ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: اقدامات اجرایی این پروژه با توجه به مصوبات وزارت کشور و طرح جامع حمل و نقل شهر کرج همچنین نقطه نظرات اعضای شورای شهر و پیگیری‌های مستمر شهردار کرج با هدف تسهیل در تردد ناوگان جمل و نقل عمومی، تردد ایمن عابرین پیاده، افزایش ایمنی و رضایت شهروندان آغاز شده است.

وی با اشاره به بازدید شهردار کرج از پروژه مسیر ویژه اتوبوس تندرو(حدفاصل پایانه شهید سلطانی تا پایانه حصارک)، افزود: طی این بازدید دستورات ویژه‌ای توسط شهردار کرج به منظور تسریع در عملیات اجرایی صادر شد.

بازدید شهردار کرج از روند پیشرفت پروژه مسیر ویژه اتوبوس تندرو کرجفرشاد تأکید کرد: شهردار کرج در حاشیه بازدید از پروژه مسیر ویژه اتوبوس تندور متذکر شد تمامی مناطق و سازمان‌ها بایستی اهتمام و همکاری ویژه‌ای جهت پیشبرد پروژه مذکور داشته باشند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از پروژه مسیر ویژه اتوبوس تندرو به عنوان یکی از پروژه‌های اولویت‌دار شهر کرج یاد کرد و گفت: بدون شک اجرای این طرح در راستای توسعه حمل و نقل عمومی نقش تأثیرگذاری را در راستای انضباط بخشی جریان ترافیک و توسعه عدالت اجتماعی ایفا خواهد کرد.

بازدید شهردار کرج از روند پیشرفت پروژه مسیر ویژه اتوبوس تندرو کرج

منتشر شده در تاریخ ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲
 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =